Cuma, 24 Mart 2017 14:33

Gebze 2.Lig Küçük Erkekler Futsal Güncel Sonuçlar

Yazan 

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Küçük Erkekler Futsal İlçe Şampiyonluğu Güncel Sonuçlar

    

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

OSMANGAZİ OO

GEBZE

2

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

3

ARİF NİHAT OO

GEBZE

4

İNÖNÜ OO

GEBZE

5

50.YIL CRHSLER OO

GEBZE

6

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

7

KİRAZPINAR OO

GEBZE

8

FARABİ OO

GEBZE

9

EMLAK KONUTLARI

GEBZE

10

DUMLUPINAR İH OO

GEBZE

11

YUNUS EMRE OO

GEBZE

12

AHMET ZEKİ OO

GEBZE

13

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

14

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

15

KOCATEPE OO

GEBZE

16

SULTANORHAN OO

GEBZE

17

DİLER DEMİR OO

GEBZE

18

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

19

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

GEBZE

20

ÖZEL HAZAL KOLEJİ

GEBZE

21

AND. İMAM HATİP

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL HAZAL KOLEJİ

1- DUMLUPINAR İH OO

2- MUSTAFAPAŞA OO

2- İNÖNÜ OO

3- ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

3- İL GENEL MECLİSİ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- KOCATEPE OO

2- FARABİ OO

2- KİRAZPINAR OO

3- MİMAR SİNAN OO

3- 50.YIL CRHSLER OO

 

E GRUBU

F GRUBU

1- DİLER DEMİR OO

1- SULTANORHAN OO

2- NECİP F. K.KÜREK OO

2- OSMANGAZİ OO

3- AHMET ZEKİ OO

3- EMLAK KONUTLARI

 

 

G GRUBU

1- YAVUZ SELİM OO

2- ARİF NİHAT OO

3- AND. İMAM HATİP

  

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÜST ELEME TURUNA YÜKSELECEKTiR. 

ÜST TUR

A 1… BAY

 

G 2

B 2

 

C 1

D 2

 

E 1

F 2

 

F 1

E 2

 

D 1

C 2

 

B 1

A 2

 

G 1….BAY

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

21 MART 2017    SALI

11.00

ÖZEL HAZAL KOLEJİ – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

2-3

11.30

DUMLUPINAR İH OO – İL GENEL MECLİSİ OO

4-0

12.00

YUNUS EMRE OO – MİMAR SİNAN OO

4-0

12.30

KOCATEPE OO – 50.YIL CRHSLER OO

0-8

13.00

DİLER DEMİR OO – AHMET ZEKİ OO

1-0

13.30

SULTANORHAN OO – EMLAK KONUTLARI

1-2

14.00

YAVUZ SELİM OO –AND. İMAM HATİP

2-4

 

 

 

24 MART 2017   CUMA

10.00

İNÖNÜ OO – DUMLUPINAR İH OO

0-6

10.30

MUSTAFAPAŞA OO – ÖZEL HAZAL KOLEJİ

4-2

11.00

FARABİ OO – YUNUS EMRE OO

0-4

11.30

KİRAZPINAR OO – KOCATEPE OO

0-2

12.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – DİLER DEMİR OO

4-1

12.30

OSMANGAZİ OO – SULTANORHAN OO

0-1

13.00

ARİF NİHAT OO – YAVUZ SELİM OO

1-4

 

 

 

 

 

 

29 MART 2017 ÇARŞAMBA

10.00

İL GENEL MECLİSİ OO – İNÖNÜ OO

2-2*

10.30

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ – MUSTAFAPAŞA OO

1-0

11.00

MİMAR SİNAN OO – FARABİ OO

2-2*

11.30

50.YIL CRHSLER OO – KİRAZPINAR OO

5-0

12.00

AHMET ZEKİ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

1-5

12.30

EMLAK KONUTLARI – OSMANGAZİ OO

7-0

13.00

AND. İMAM HATİP – ARİF NİHAT OO

6-3

 

 

 

31 MART 2017    CUMA

10.00

G2 Yavuz Selim – İnönü B2 (1. MAÇ)

1-0

10.30

C1 Yunus Emre – Kocatepe D2  (2. MAÇ)

9-0

11.00

E1 Necip Fazıl – Sultan Orhan F2 (3. MAÇ)

8-0

11.30

F1 Emlak Konutları – Diler Demir E2 (4. MAÇ)

3-1

12.00

D1 50. Yıl Crhs.– Farabi C2 (5. MAÇ)

9-0

12.30

B1 Dumlupınar – Mustafapaşa A2 (6. MAÇ)

7-0

 

 

 

6 NİSAN 2017 PERŞEMBE

10.00

A1(Özel 10 Adım) – Yavuz Selim (7. MAÇ)

0-5

10.30

Yunus Emre – Necip Fazıl (8. MAÇ)

2-2*

11.00

Emlak Konutları – 50.Yıl Crhsler (9. MAÇ)

1-4

11.30

Dumlupınar – G1 (And.İmam Hatip)- (10. MAÇ)

2-2*

 

 

 

11 NİSAN 2017    SALI

11.30

Yavuz Selim – Necip Fazıl

2-4

12.15

50.Yıl Crhsler – And.İmam Hatip

*2-2

 

 

 

13 NİSAN 2017 PERŞEMBE

11.30

(Üçüncülük)  And.İmam Hatip - Yavuz Selim

3-0

12.15

(Final) Necip Fazıl - 50.Yıl Crhsler 

1-1 (3-2 p)

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

 

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Perşembe, 13 Nisan 2017 15:41
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95