Çarşamba, 05 Nisan 2017 15:57

Gebze 2.Lig Küçük Kızlar Voleybol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Küçük Kızlar Voleybol İlçe Şampiyonluğu Güncel Sonuçlar

   

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

İNÖNÜ OO

GEBZE

2

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

3

NECİP FAZIL OO

GEBZE

4

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

5

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

6

YUNUS EMRE OO

GEBZE

7

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

8

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- MUSTAFAPAŞA OO

1- YUNUS EMRE OO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- İNÖNÜ OO

3- MESUDE İŞMAN OO

3- NECİP FAZIL OO

4- ZÜBEYDE HANIM OO

4- 50. YIL CRHSLER OO

 

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (A  1 – B  2 / B  1 – A  2 )ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

3 NİSAN 2017 PAZARTESİ

10.00

MUSTAFAPAŞA OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

10.45

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – MESUDE İŞMAN OO

2-0

11.30

YUNUS EMRE OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

12.15

İNÖNÜ OO – NECİP FAZIL OO

0-2

 

 

 

 

5 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA

10.00

YUNUS EMRE OO – NECİP FAZIL OO

2-1

10.45

50. YIL CRHSLER OO – İNÖNÜ OO

2-0

11.30

MUSTAFAPAŞA OO – MESUDE İŞMAN OO

0-2

12.15

ZÜBEYDE HANIM OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

0-2

 

 

 

 

7 NİSAN 2017    CUMA

10.00

MUSTAFAPAŞA OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

0-2

10.45

MESUDE İŞMAN OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

11.30

YUNUS EMRE OO – İNÖNÜ OO

2-0

12.15

NECİP FAZIL OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

 

 

 

 

10 NİSAN 2017    PAZARTESİ

10.00

(Mustafa Üstündağ) A  1 – B  2 (Necip Fazıl)

2-0

10.45

(Yunus Emre) B  1 – A  2 (Zübeyde Hanım) 

2-1

 

 

 

12 NİSAN 2017    ÇARŞAMBA

10.00

Zübeyde Hanım -  Necip Fazıl (üçüncülük) 

0-2

10.45

Mustafa Üstündağ - Yunus Emre (final) 

2-1

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

© 2017 ©

 

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Çarşamba, 12 Nisan 2017 14:35
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95