Salı, 18 Nisan 2017 14:34

Gebze 2.Lig Yıldız Kızlar Voleybol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Yıldız Kızlar Voleybol 2.Lig Gebze İlçe Şampiyonluğu Güncel Sonuçları

 

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL YILDIZ KIZ FİKSTÜRÜ

1

FATİH İHO

GEBZE

2

İNÖNÜ OO

GEBZE

3

HÜRRİYET OO

GEBZE

4

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

5

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

6

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

7

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

8

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

9

YUNUS EMRE OO

GEBZE

10

MUSTAFA PAŞA OO

GEBZE 


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- 50. YIL CRHSLER OO

1- HÜRRİYET OO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

3- YUNUS EMRE OO

3- MUSTAFA PAŞA OO

 

C GRUBU

1- ZÜBEYDE HANIM OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

3- FATİH İHO

4- İNÖNÜ OO

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

18 NİSAN 2017    SALI

10.00

50. YIL CRHSLER OO – YUNUS EMRE OO

2-0

11.15

HÜRRİYET OO – MUSTAFA PAŞA OO

2-0

12.30

ZÜBEYDE HANIM OO – İNÖNÜ OO

0-2

13.30

EMLAK KONUTLARI OO – FATİH İHO

2-0

 

 

 

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE

10.00

YUNUS EMRE OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2-0

11.15

İNÖNÜ OO – EMLAK KONUTLARI OO

2-0

12.30

FATİH İHO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

13.30

MUSTAFA PAŞA OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

0-2

 

 

 

2 MAYIS 2017   SALI

10.00

İNÖNÜ OO – FATİH İHO

2-0

11.15

ZÜBEYDE HANIM OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-2

12.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – HÜRRİYET OO

2-0

13.30

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

 

 

 

4 MAYIS 2017 PERŞEMBE

 

 

 

10.00

Mustafa Üstündağ A 1 – C 2 (Emlak Konut) 

2-0

11.15

(Özel Gebze) B 1 – C 1 (İnönü) 

0-2

 

 

 

 

 

 

8 MAYIS 2017 PAZARTESİ

10.00

Emlak Konutları - Özel Gebze

GSS

11.00

Mustafa Üstündağ - İnönü

GSS

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

© 2017 ©

  

Son Düzenlenme Perşembe, 04 May 2017 14:52
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95