Perşembe, 03 Ocak 2019 13:52

Gelişim Ligi (2.Lig) Genç Kız - Erkek Futsal Güncel Sonuçlar (2018-2019)

Yazan 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Genç Kızlar ve Genç Erkekler Futsal Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

GENÇ KIZLAR   

  

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

2

ANİBAL AL

GEBZE

3

GAL

GEBZE

4

ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE

5

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

6

CUMHURİYET AL

GEBZE

7

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

8

İBNİ SİNA MTAL (Seri Başı)

GEBZE

9

TOV MTAL

GEBZE

10

FATİH MTAL

GEBZE

11

SARKUYSAN AL (Seri Başı)

GEBZE

 

GRUPLAR 

A GRUBU

B GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- İBNİ SİNA MTAL

2- FATİH S. MEHMET AL (ÇEKİLDİ)

2- CUMHURİYET AL

3- ÇOLAKOĞLU MTAL

3- ALİ N. ÇOLAKOĞLU MTAL

4- TOV MTAL

4- GAL

 

C GRUBU

1- ÖZEL PELİKAN AL

2- FATİH MTAL

3- ANİBAL AL


NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.
 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

8 OCAK 2019    SALI

 

10.00

SARKUYSAN AL – TOV MTAL

0-0*

10.45

İBNİ SİNA MTAL – GAL

11-0

11.30

CUMHURİYET AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

*1-1

12.15

ÖZEL PELİKAN AL – ANİBAL AL

4-1

 

 

 

10 OCAK 2019 PERŞEMBE

10.00

FATİH MTAL – ANİBAL AL

0-1

10.45

İBNİ SİNA MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-1

11.30

SARKUYSAN AL – ÇOLAKOĞLU MTAL

5-0

12.15

GAL – CUMHURİYET AL

2-0

 

 

 

15 OCAK 2019   SALI

10.00

ÇOLAKOĞLU MTAL – TOV MTAL

1-5

 

 FATİH MTAL – ÖZEL PELİKAN AL

3-1

10.45

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – GAL

4-0

11:30

İBNİ SİNA MTAL – CUMHURİYET AL

5-0

 

 

 

7 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

(TOV) A 1 – B 3  (GAL)  (1.MAÇ)

GEBZE SS

10.45

(Pelikan) C 2 – B 2 (Ali Nuri)  (2.MAÇ)

GEBZE SS

11.30

(Fatih) C 1 – A 2  (Sarkuysan)  (3.MAÇ)

GEBZE SS

12.15

(Çolakoğlu) A 3 – B 1 (İbni Sina)  (4.MAÇ)

GEBZE SS

11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

 

 

 

11.30

               1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ

GEBZE SS

12.15

3. MAÇIN GALİBİ – 4. MAÇIN GALİBİ

GEBZE SS

 

 

 

13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

11.30

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

12.15

GALİPLER

GEBZE SS

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

2

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

3

ANİBAL AL

GEBZE

4

İMAM HATİP AL

GEBZE

5

GAL

GEBZE

6

ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE

7

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

8

FORM KOLEJİ

GEBZE

9

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

10

CUMHURİYET AL

GEBZE

11

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

12

İBNİ SİNA MTAL (Seri Başı)

GEBZE

13

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

GEBZE

14

GATEM

GEBZE

15

SARKUYSAN AL (Seri Başı)

GEBZE

16

YÜCEL BORU FL

GEBZE

 

GRUPLAR 

A GRUBU

B GRUBU

1- İBNİ SİNA MTAL

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2- GAL

3- ALİ NURİ Ç.MTAL

3- GATEM

4- FATİH S.MEHMET AL

4- CUMHURİYET AL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- FORM KOLEJİ

1- SARKUYSAN AL

2- MEHMET TUĞRUL T. MTAL

2- YÜCEL BORU FL

3- ÖZEL PELİKAN AL

3- KANUNİ S. B. L

4- ANİBAL AL

4- İMAM HATİP AL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

3 OCAK 2019 PERŞEMBE

10.00

İBNİ SİNA MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-5

10.45

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-3

11.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – CUMHURİYET AL

2-4

12.15

GAL – GATEM

5-1

13.00

FORM KOLEJİ – ANİBAL AL

0-5

13.45

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – ÖZEL PELİKAN AL

4-1

 

 

 

9 OCAK 2019 ÇARŞAMBA

10.00

SARKUYSAN AL – İMAM HATİP AL

5-3

10.45

YÜCEL BORU FL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

6-2

11.30

İBNİ SİNA MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

5-0

12.15

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

3-10

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – GAL

0-12

13.45

GATEM – CUMHURİYET AL

2-5

 

 

 

11 OCAK 2019 CUMA

 

FORM KOLEJİ – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

0-5

10.00

ÖZEL PELİKAN AL – ANİBAL AL

2-4

10.45

SARKUYSAN AL – YÜCEL BORU FL

8-2

11.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – İMAM HATİP AL

1-3

12.15

İBNİ SİNA MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

5-4

13.00

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

8-3

 

 

 

14 OCAK 2019 PAZARTESİ

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – GATEM

4-12

10.45

ANİBAL AL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

5-1

 

FORM KOLEJİ – ÖZEL PELİKAN AL

0-5

11.30

İMAM HATİP AL – YÜCEL BORU FL

4-1

12.15

SARKUYSAN AL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

6-2

13.00

CUMHURİYET AL – GAL

2-3

13.45 

 

 

6 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

(Fatih Sultan Mehmet) A 1 – D 2 (İmam Hatip) (1.MAÇ)

GEBZE S.S.

10.45

(Anibal) C 1 – B 2 (Cumhuriyet) (2.MAÇ)

GEBZE S.S.

11.30

(Anadolu) B 1 – C 2 (Mehmet Tuğrul) (3.MAÇ)

GEBZE S.S.

12.15

(Sarkuysan) D 1 – A 2 (İbni Sina) (4.MAÇ)

GEBZE S.S.

 

 

 

11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ

GEBZE S.S.

10.45

3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN GALİBİ

GEBZE S.S.

 

 

 

13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

10.45

GALİPLER

GEBZE SS

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Salı, 15 Ocak 2019 12:50
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95