Salı, 12 Şubat 2019 16:40

Gelişim Ligi (2.Lig) Genç Erkek Basketbol Güncel Sonuçlar (2018-2019)

Yazan 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

GENÇ ERKEKLER

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ANİBAL AL

GEBZE

2

İMAM HATİP AL

GEBZE

3

GAL

GEBZE

4

ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE

5

YENİ UMUT FL

GEBZE

6

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

7

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

8

FATİH MTAL

GEBZE

9

SARKUYSAN AL (Seri Başı)

GEBZE

10

YÜCEL BORU FL (Seri Başı)

GEBZE

11

CUMHURİYET AL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- YÜCEL BORU FL

2- FATİH MTAL

2- GAL

3- İMAM HATİP AL

3- İBNİ SİNA MTAL

4- ÖZEL PELİKAN AL

4- CUMHURİYET AL

 

C GRUBU

1- ANİBAL AL

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

3- YENİ UMUT FL

 

NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

12 ŞUBAT 2019 SALI 

10.00

SARKUYSAN AL – ÖZEL PELİKAN AL

101-5

11.30

FATİH MTAL – İMAM HATİP AL

48-10

13.00

YÜCEL BORU FL – CUMHURİYET AL

43-26

 

 

 

19 ŞUBAT 2019 SALI

10.00

GAL – İBNİ SİNA MTAL

GEBZE SS

11.30

ANİBAL AL – YENİ UMUT FL

GEBZE SS

13.00

ÖZEL PELİKAN AL – FATİH MTAL

GEBZE SS

 

 

 

21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – YENİ UMUT FL

GEBZE SS

11.30

SARKUYSAN AL – İMAM HATİP AL

GEBZE SS

13.00

CUMHURİYET AL – GAL

GEBZE SS

 

 

 

26 ŞUBAT 2019 SALI

10.00

İMAM HATİP AL – ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE SS

11.30

SARKUYSAN AL – FATİH MTAL

GEBZE SS

13.00

YÜCEL BORU FL – İBNİ SİNA MTAL

GEBZE SS

 

 

 

27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ANİBAL AL

GEBZE SS

11.30

İBNİ SİNA MTAL – CUMHURİYET AL

GEBZE SS

13.00

YÜCEL BORU FL – GAL

GEBZE SS

 

 

 

1 MART 2019 CUMA

10.00

A 1 – B 3    (1.MAÇ)

GEBZE SS

11.30

C 2 – B 2    (2.MAÇ)

GEBZE SS

13.00

C 1 – A 2    (3.MAÇ)

GEBZE SS

14.30

A 3 – B 1   (4.MAÇ)

GEBZE SS

5 MART 2019    SALI

 

 

 

11.30

               1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ

GEBZE SS

12.15

3. MAÇIN GALİBİ – 4. MAÇIN GALİBİ

GEBZE SS

 

 

 

7 MART 2019 PERŞEMBE

11.30

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

12.15

GALİPLER

GEBZE SS

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Perşembe, 14 Şubat 2019 15:04
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95