Perşembe, 14 Şubat 2019 15:04

Gelişim Ligi (2.Lig) Yıldızlar Futsal Güncel Sonuçlar (2018-2019)

Yazan 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Futsal Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

Yıldız ERKEKLER

  

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

İMAM HATİP OO

GEBZE

2

GAYRETTEPE ROTARY OO

GEBZE

3

DUMLUPINAR İHO

GEBZE

4

KOÇ OO ÇEKİLDİ.

GEBZE

5

DİLER DEMİR OO

GEBZE

6

KİRAZPINAR OO

GEBZE

7

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

8

MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

GEBZE

9

FARABİ OO

GEBZE

10

FATİH İHO

GEBZE

11

HÜRRİYET OO

GEBZE

12

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

GEBZE

13

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO ÇEKİLDİ.

GEBZE

14

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

15

ÖZEL AÇI KOLEJİ

GEBZE

16

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

17

YUNUS EMRE OO

GEBZE

18

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

19

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

20

KOCATEPE İHO

GEBZE

21

KOCATEPE OO

GEBZE

22

İNÖNÜ OO

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL AÇI KOLEJİ

1- FARABİ OO

2- KOÇ OO

2- KOCATEPE OO

3- YAVUZ SELİM OO

3- FATİH İHO

4- GAYRETTEPE ROTARY OO

4- İNÖNÜ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- KOCATEPE İHO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- İMAM HATİP OO

3- DİLER DEMİR OO

3- DUMLUPINAR İHO

4- MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

4- ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

 

E GRUBU

F GRUBU

1- AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

1- HÜRRİYET OO

2- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2- KİRAZPINAR OO

3- 50. YIL CRHSLER OO

3- SULTAN ORHAN OO

 

NOT: E ve F Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ile A,B,C,D Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA yükselir. (Son 16)  

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL AÇI KOLEJİ  – GAYRETTEPE ROTARY OO

3-0

10.45

KOCATEPE OO – FATİH İHO

5-4

11.30

FARABİ OO – İNÖNÜ OO

3-5

12.15

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-5

13.00

YUNUS EMRE OO  – MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

9-3

13.45

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO  – DİLER DEMİR OO

5-3

 

 

 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

KOCATEPE İHO – ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

5-0

10.45

İMAM HATİP OO – DUMLUPINAR İHO

0-9

11.30

YUNUS EMRE OO  – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

----

12.15

YAVUZ SELİM OO – GAYRETTEPE ROTARY OO

11-1

13.00

HÜRRİYET OO – SULTAN ORHAN OO

1-4

 

ÖZEL AÇI KOLEJİ  – KOÇ OO

5-0

 

 

 

22 ŞUBAT 2019 CUMA

11.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – 50. YIL CRHSLER OO

4-7

12.15

DİLER DEMİR OO – MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

0-5

13.00

KOCATEPE İHO – İMAM HATİP OO

5-0

13.45

DUMLUPINAR İHO – ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

7-2

14.30

ÖZEL AÇI KOLEJİ  – YAVUZ SELİM OO

3-4

 

GAYRETTEPE ROTARY OO – KOÇ OO

5-0

 

 

 

11 MART 2019 PAZARTESİ

11.30

FARABİ OO – FATİH İHO

1-5

12.15

MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO  – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

3-8

HÜKMEN

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – AHMET ZEKİ BÜYÜKK. 

5-0

13.00

KİRAZPINAR OO – SULTAN ORHAN OO

2-4

13.45

KOCATEPE İHO – DUMLUPINAR İHO

3-10

14.30

İNÖNÜ OO  – KOCATEPE OO

3-8

 

 

 

13 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

KİRAZPINAR OO – HÜRRİYET OO

0-2

10.45

YUNUS EMRE OO  – DİLER DEMİR OO

8-2

11.30

FARABİ OO – KOCATEPE OO

2-8

12.15

FATİH İHO – İNÖNÜ OO

4-3 (P) 

13.00

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ – İMAM HATİP OO

 6-1

 

KOÇ OO – YAVUZ SELİM OO

0-5

 

 

 

 

 

ÜST TUR

 

15 MART 2019 CUMA

10.00

Yavuz Selim A 1 – D 2 Kocatepe İHO (1.MAÇ)

5-6

10.45

Kocatepe OO B 1 – C 2 Mustafa Üstündağ (2.MAÇ)

2-10

11.30

Yeni Atlas D 3 – E 1 50.Yıl Cryhsler (3.MAÇ)

1-10

12.15

Fatih B 3 – F 2 Hürriyet (4.MAÇ)

1-3

 

ÜST TUR

 

18 MART 2019 PAZARTESİ

10.00

Necip Fazıl E 2 – C 3 Çağ Ötesi (5.MAÇ)

8-0

10.45

Sultan Orhan F 1 – A 3 Gayrettepe (6.MAÇ)

7-2

11.30

Yunus Emre C 1 – B 2 İnönü (7.MAÇ)

5-0

12.15

Dumlupınar D 1 – A 2 Açı  (8.MAÇ)

6-0

 

ÇEYREK FİNAL

 

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

 KOCATEPE - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ (9.MAÇ)

1-6

10.45

50. YIL CRHSLER - HÜRRİYET  (10.MAÇ)

8-1

11.30

NECİP FAZIL - SULTAN ORHAN (11.MAÇ)

12-3

12.15

YUNUS EMRE - DUMLUPINAR  (12.MAÇ)

5-0

 

YARI FİNAL

 

22 MART 2019 CUMA

10.00

Mustafa Üstündağ  - 50. Yıl Cryhsler 

3-4 (P)

10.45

Necip Fazıl   - Yunus Emre

3-7

 

FİNAL

 

25  MART 2019 PAZARTESİ

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ - NECİP FAZIL

GEBZE SS

10.45

FİNAL : YUNUS EMRE - 50. YIL CRYHSLER

GEBZE SS

 

 

 

 

YILDIZ KIZLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

2

DUMLUPINAR İHO

GEBZE

3

KİRAZPINAR OO

GEBZE

4

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

5

ULUS OO

GEBZE

6

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

7

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

8

YUNUS EMRE OO

GEBZE

9

İNÖNÜ OO

GEBZE

10

KOÇ OO

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- YAVUZ SELİM OO

1- ULUS OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

2- KİRAZPINAR OO

3- İNÖNÜ OO

3- KOÇ OO

4- DUMLUPINAR İHO

 

 

C GRUBU

1- 50. YIL CRHSLER OO

2- ADEM YAVUZ OO

3- YUNUS EMRE OO


NOT: A Grubunu ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, B ve C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

15 ŞUBAT 2019 CUMA

10.00

YAVUZ SELİM OO – DUMLUPINAR İHO

*0-0

10.30

EMLAK KONUTLARI OO – İNÖNÜ OO

4-3

11.00

ULUS OO – KOÇ OO

3-1

11.30

50. YIL CRHSLER OO – YUNUS EMRE OO

1-0

 

 

 

20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

11.30

ADEM YAVUZ OO – YUNUS EMRE OO

1-3

12.00

KİRAZPINAR OO – KOÇ OO

0-2

12.30

DUMLUPINAR İHO – EMLAK KONUTLARI OO

0-5

13.00

YAVUZ SELİM OO – İNÖNÜ OO

0-4

 

 

 

8 MART 2019 CUMA

10.00

İNÖNÜ OO – DUMLUPINAR İHO

1-0

10.30

YAVUZ SELİM OO – EMLAK KONUTLARI OO

2-0

11.00

ADEM YAVUZ OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-2

11.30

KİRAZPINAR OO – ULUS OO

1-1

 

 

 

12 MART 2019  SALI

 

A 1  (BAY) Emlak Konutları 

GEBZE SS

10.00

Yavuz Selim A 3 –  C 2  Yunus Emre  (1.MAÇ)

1-3 (p) 

10.30

Koç B 2 – C 1 Cryhsler    (2.MAÇ)

4-0

11.00

İnönü A 2 – B 1  Ulus  (3.MAÇ)

0-1

22 MART 2019 CUMA

 

 

 

11.30

Emlak Konutları - Yunus Emre OO

0-1

12.00

Koç  OO - Ulus OO

1-0

 

 

 

25 MART 2019 PAZARTESİ

11.30

ÜÇÜNCÜLÜK : EMLAK KONUTLARI - ULUS

GEBZE SS

12.00

FİNAL : YUNUS EMRE - KOÇ

GEBZE SS

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Cuma, 22 Mart 2019 13:06
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95