Perşembe, 28 Mart 2019 09:00

Genç Erkekler FUTBOL Gelişim Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçlar (2018-2019)

Yazan 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Genç Erkekler Futbol Şampiyonası Gebze Metin Oktay Stadın da başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

2

ÖZEL DEVA MTAL (Seri Başı)

GEBZE

3

ÖZEL KALE SMTAL (Seri Başı)

GEBZE

4

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

5

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

6

FATİH MTAL

GEBZE

7

SARKUYSAN AL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL DEVA MTAL

1- ÖZEL KALE SMTAL

2- İBNİ SİNA MTAL

2- FATİH MTAL

3- MEHMET TEKBULUT MTAL

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4- SARKUYSAN AL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

27 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL DEVA MTAL – SARKUYSAN AL

2-2*

11.15

İBNİ SİNA MTAL – MEHMET TEKBULUT MTAL

3-1

12.30

ÖZEL KALE SMTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-4

 

 

 

29 MART 2019 CUMA

10.00

FATİH MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

1-3

11.15

SARKUYSAN AL – İBNİ SİNA MTAL

4-0

12.30

ÖZEL DEVA MTAL – MEHMET TEKBULUT MTAL

5-0

 

 

 

2 NİSAN 2019    SALI

10.00

MEHMET TEKBULUT MTAL – SARKUYSAN AL

0-7

11.15

ÖZEL DEVA MTAL – İBNİ SİNA MTAL

3-1

12.30

ÖZEL KALE SMTAL – FATİH MTAL

1-1*

 

 

 

4 NİSAN 2019 PERŞEMBE

10.00

Sarkuysan A 1 – B 2 Fatih 

3-1

11.15

Ali Nuri B 1 – A 2 Özel Deva

1-2

 

 

 

5 NİSAN 2019 CUMA

10.00

Üçüncülük : Ali Nuri - Fatih

METİN OKTAY S

11.15

Final: Sarkuysan - Özel Deva

METİN OKTAY S

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Perşembe, 04 Nisan 2019 16:33
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95