Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası ilçesinde görev yapan öğretmenlerimiz katılımı ile gerçekleştirilen Bay - Bayan Öğretmenler 50 metre Serbest stil yüzme yarışmaları Gebze Yeni Umut Koleji Yüzme havuzunda tamamlandı. 

 

Kategorilerinde Dereceye giren ilk üç Öğretmenlerimize ödülleri 23 Kasım 2018 Cuma günü  Saat 19:00 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek ödül töreninde takdim edileceği duyuruldu. 

 

BAYAN ÖĞRETMENLER

  1. AYSUN ERGİN ÇETİNKAYA - 52.69
  2. AYSUN DEMİR - 57.06
  3. FİTNET KILIÇ - 59.62

 

ERKEK ÖĞRETMENLER

  1. UMUT KORKMAZ - 36.63
  2. SONER GÜVENDİREN - 37.16
  3. ÇAĞLAYAN VOLKAN YILDIZ - 37.60

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası İlçelerimizle ortaklaşa düzenlediğimiz Öğretmenlerarası Spor Şenlikleri Programı Yayınlandı.

Gebze Belediyesi, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerimizde görev yapan ücretli, sözleşmeli ve kadrolu Öğretmenlerimize yönelik spor şenlikleri 16 Kasım 2018 Cuma günü başlıyor.

Program Şöyle: 

1-İlçelerarası (Gebze,Darıca,Çayırova,Dilovası) Erkek Öğretmenler Ayak Tenisi Turnuvası

Salon: Gebze Atatürk  Anadolu Lisesi Spor Salonu 16 Kasım 2018 Cuma Saat 20:00

Fikstür İndir

 

2-Ferdi 50 Metre Serbest Stil Yüzme Yarışması (Bay-Bayan)

Havuz: Gebze Yeni Umut Okulları Yüzme Havuzu 

19 KASIM 2018 PAZARTESİ

Saat 18:00 Bayan Öğretmenler

Saat 19:00 Erkek Öğretmenler

 

3-Ferdi Masa Tenisi Turnuvası (Bay-Bayan)

20 Kasım 2018 Salı Saat 18:00 Salon: Gebze Spor Salonu

Müsabakalar (yarı final ve final hariç) kazanılmış 2 set üzerinden Tek Devreli Eleme Usulu yarışma sistemine göre oynanacaktır. 

Fikstür ve kuralar yarışma saatinde düzenlenecektir. 

Lütfen Masa Tenisi raketlerinizi turnuva günü yanınızda getiriniz.

 

4-Ferdi Badminton Turnuvası (Bay-Bayan)

Salon : Darıca Gençlik Merkezi Spor Salonu

21 Kasım 2018 Çarşamba Saat 19:00

Fikstür ve kuralar yarışma saatinde düzenlenecektir. 

Lütfen Badminton raketlerinizi turnuva günü yanınızda getiriniz.

 

Tertip komitesi katılan tüm Öğretmenlerimize başarılar diler.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası İlçelerimizle ortaklaşa düzenlediğimiz Öğretmenlerarası Spor Şenlikleri Başvuruları Başladı.

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerimizde görev yapan ücretli, sözleşmeli ve kadrolu Öğretmenlerimize yönelik spor şenlikleri düzenlenecektir. 

Aşağıda yer alan spor branşlarına katılmak isteyen öğretmenlerimizin en geç 9 Kasım 2018 Cuma günü saat 17.30 a kadar ekte yer alan başvuru formunu İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir.

 

BAŞVURU FORMU VE LİSANS FORMU İNDİR

 

1-Ferdi Masa Tenisi Turnuvası (Bay-Bayan)

20 Kasım 2018 Salı Saat 18:00 Salon: Gebze Spor Salonu

Müsabakalar (yarı final ve final hariç) kazanılmış 2 set üzerinden Tek Devreli Eleme Usulu yarışma sistemine göre oynanacaktır. 

Lütfen Masa Tenisi raketlerinizi turnuva günü yanınızda getiriniz.

 

2-Ferdi 50 Metre Serbest Stil Yüzme Yarışması (Bay-Bayan)

Havuz: Gebze Yeni Umut Okulları Yüzme Havuzu (Program Cuma günü başvurular tamamlanınca bu sayfadan duyurulacaktır)

Başvuru süreci 13 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir. 

Herhangi bir kulüpte yada , ilçe spor müdürlüğü , belediye vb. kurumlarda yüzme antrenörlüğü ve cankurtaranlık yapan öğretmenler yüzme yarışmalarına katılamayacaktır..

 

3-Ferdi Badminton Turnuvası (Bay-Bayan)

Salon : Darıca-Çayırova Spor Salonu  (Program Cuma günü başvurular tamamlanınca bu sayfadan duyurulacaktır)

 

4-İlçelerarası (Gebze,Darıca,Çayırova,Dilovası) Erkek Öğretmenler Ayak Tenisi Turnuvası

Salon: Gebze Spor Salonu (Program Cuma günü başvurular tamamlanınca bu sayfadan duyurulacaktır)

 

 

BAŞVURU FORMU VE LİSANS FORMU İNDİR

 

2018 GEBZE ÖĞRETMENLER SPOR ŞENLİKLERİ KAPSAM VE BRANŞ AÇIKLAMALARI

Kapsam: 

İlgili turnuva, 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında Gebze Kaymakamlığı Gebze Belediyesi, Gençlik Spor İl-İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenecektir.

Bu çalışma ile ;

Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası İlçelerinde görev yapan öğretmenlerimizin; sportif etkinliğe teşvik edilmesiyle yoğun çalışma ortamından bir süre uzaklaşmasının sağlanması, sağlıklı bir yaşam  için sporun öneminin kavranması, takımdaşlık olgusuyla işyerindeki veriminin artırılması ve sporun sosyal yönü gereği yeni dostluklar kurularak kişiler arasında sevgi, saygı ve dayanışma bağlarının güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Turnuvaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı resmi (devlet) ve özel okullarımızda görev yapan tüm ücretli, sözleşmeli, özel sözleşmeli, kadrolu öğretmenler katılabilecektir. 

Başvuruda bulunan Öğretmenlerimiz; 

(1)ekte bulunan başvuru belgesini kurum Müdürü veya kurum sorumlusunun/başkanının onayı,

(2)Katılım sağlayan Öğretmenlerimizin her birinin “turnuvada oynamasında sağlık yönünden herhangi bir sakıncası bulunmadığını, tüm sorumluluğun kendine ait olduğunu” belirtir ibareli, fotoğraflı lisans tescil formu. (ekte mevcut)

(3)nüfus cüzdan ön yüzü fotokopisi ve

(4) 1 adet fotoğraf (evrak üzerine yapıştırınız)

NOT: Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her oyuncuya fotoğraflı lisans çıkarılacaktır!

 

5-Turnuvada kategorilerinde dereceye giren ilk 3 öğretmene madalya ve sürpriz hediyeler verilecektir.

6- Müsabaka ile ilgili tüm haberler, fikstürler ve duyurular “www.gebzegsim.gov.tr” ve www.gebzeokulsporlari.com internet adresleri üzerinden yayınlanacaktır.

 

 

UYGULAMA TAKVİMİ:

BAŞVURU TARİHLERİ: 05 KASIM 2018 – 9 KASIM 2018 CUMA SAAT 17:30

TURNUVA BAŞLANGIÇ TARİHİ:  BAŞVURU SÜRECİ TAMAMLANDIKTAN SONRA KATILIM SAYISINA GÖRE 

 

14 KASIM 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLANMASI PLANLANMAKTADIR. GENİŞ BİLGİ BAŞVURULAR TAMAMLANDIKTAN SONRA “www.gebzegsim.gov.tr” ve “www.gebzeokulsporlari.com”  internet adresleri üzerinden yayınlanacaktır.

Tertip komitesi katılan tüm Öğretmenlerimize başarılar diler.

CUMHURİYET KUPASI SUALTI HOKEYİ ŞAMPİYONASI 3 KASIM 2018 CUMARTESİ GÜNÜ GEBZE OLİMPİK YÜZME HAVUZUNDA BAŞLIYOR...

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğümüzün 2018 faaliyet programında yer alan 95. yaşını kutladığımız Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gebze Olimpik Yüzme havuzunda 40 kulüp ve 640 sualtı hokeyi sporcusunun katılımı ile düzenlenen CUMHURİYET KUPASI SUALTI HOKEYİ ŞAMPİYONASI 3 Kasım 2018 Cumartesi günü Saat 10:00 da Gebze Olimpik Yüzme Havuzunda başlıyor...

KATEGORİLER

  • U-15 Yıldız Kızlar
  • U-15 Yıldız Erkekler
  • U-19 Genç Kızlar
  • U-19 Genç Erkekler

FİKSTÜRLER YAYINLANDI

U-15 KIZ- ERKEK FİKSTÜRÜ İNDİR

U-19 KIZ - ERKEK FİKSTÜRÜ İNDİR

 

Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürülüğü ve Kocaeli Gençlik Spor İl Müdürülüğü katılım sağlayan tüm takımlara ve sporculara başarılar diler...

2018-2019 Gebze Cumhuriyet Kupası Genç Erkekler 3X3 Basketbol Şampiyonası Güncel Sonuçlarıdır.

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

GENÇ ERKEKLER 3X3 BASKETBOL FİKSTÜRÜ

1

FATİH MTAL

GEBZE

2

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

3

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

ÖZEL YENİ UMUT AL

GEBZE

6

ÖZEL YENİ UMUT FL

GEBZE

7

GEBZE MTAL (SERİ BAŞI)

GEBZE

8

ÖZEL GEBZE AL

GEBZE

9

YÜCEL BORU FL (SERİ BAŞI)

GEBZE

10

GEBZE ANADOLU LİSESİ (SERİ BAŞI)

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- GEBZE MTAL

1- GEBZE ANADOLU LİSESİ

2- FATİH MTAL

2- FATİH SULTAN MEHMET AL

3- SARKUYSAN AL

3- ÖZEL YENİ UMUT FL

 

C GRUBU

1- YÜCEL BORU FL

2- ÖZEL GEBZE AL

3- ÖZEL YENİ UMUT AL

4- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

NOT: A VE B gruplarından ilk 2, C Grubundan ilk 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

22 EKİM 2018 PAZARTESİ

10.00

GEBZE MTAL – SARKUYSAN AL

2-9

10.00

GEBZE ANADOLU LİSESİ  – ÖZEL YENİ UMUT FL

13-7

10.30

YÜCEL BORU FL  –  ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

12-4

10.30

ÖZEL GEBZE AL – ÖZEL YENİ UMUT AL

9-1

11.00

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL - ÖZEL GEBZE AL

7-11

11.00

ÖZEL YENİ UMUT AL -  YÜCEL BORU FL

4-18

11.30

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL YENİ UMUT FL

12-11

11.30

FATİH MTAL – SARKUYSAN AL

6-10

 

 

 

24 EKİM 2018 ÇARŞAMBA

10.00

GEBZE MTAL – FATİH MTAL

9-3

10.00

ÖZEL YENİ UMUT AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

10-0

10.30

GEBZE ANADOLU LİSESİ  – FATİH SULTAN MEHMET AL

12-2

10.30

YÜCEL BORU FL  – ÖZEL GEBZE AL

12-6

 

 

 

 

(Yücel Boru)C 1 (BAY)

 

11.00

(Fatih S.M) B 2 – A 1 (Sarkuysan) (1.MAÇ)

0-10

11.00

(Umut Al) C 2 – A 2 (Gatem) (2.MAÇ)

6-10

11.30

(Gal) B 1 – C 3 (Özel Gebze Koleji) (3.MAÇ)

15-10

 

 

 

26 EKİM 2018 CUMA

14.30

Yücel Boru  –  Sarkuysan

11-16

14.30

Gatem – Gal

7-16

 

 

 

15.00

Üçüncülük : Gatem - Yücel Boru

8-7

15.00

Final : Gal - Sarkuysan

13-10

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI

2018-2019

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

2018-2019 Gebze Cumhuriyet Kupası Yıldız Kızlar ve Erkekler Futsal Şampiyonası Güncel Sonuç Listesidir...

 

YILDIZ KIZLAR

 

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

YUNUS EMRE OO

GEBZE

2

KOÇ OO (SERİ BAŞI)

GEBZE

3

ON ADIM EĞİTİM B. OO

GEBZE

4

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

5

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

6

İLYASBEY OO

GEBZE

7

MİMAR SİNAN OO (SERİ BAŞI)

GEBZE

8

İNÖNÜ OO

GEBZE

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- KOÇ OO

1- MİMAR SİNAN OO

2- YUNUS EMRE OO

2- ON ADIM EĞİTİM B. OO

3- İNÖNÜ OO

3- MUSTAFAPAŞA OO

4- İLYASBEY OO

4- MESUDE İŞMAN OO

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

Yıldız Kızlar Müsabakaları 10 dakikalık 2 devre halinde oynanacaktır.

 

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

9 EKİM 2018     SALI

10.00

KOÇ OO  – İLYASBEY OO

1-1*

10.20

YUNUS EMRE OO  – İNÖNÜ OO

*1-1

10.40

MİMAR SİNAN OO  – MESUDE İŞMAN OO

3-0

11.10

ON ADIM EĞİTİM B. OO – MUSTAFAPAŞA OO

*0-0

 

 

 

16 EKİM 2018    SALI

09:00

KOÇ OO  – İNÖNÜ OO

2-0

09.20

İLYASBEY OO – YUNUS EMRE OO

2-0

09.40

MİMAR SİNAN OO  – MUSTAFAPAŞA OO

*1-1

10.10

MESUDE İŞMAN OO – ON ADIM EĞİTİM B. OO

1-1*

 

 

 

22 EKİM 2018 PAZARTESİ

12.00

KOÇ OO  – YUNUS EMRE OO

*1-1

12.20

İNÖNÜ OO  – İLYASBEY OO

0-0

12.40

MUSTAFAPAŞA OO – MESUDE İŞMAN OO

2-1

13.10

MİMAR SİNAN OO  – ON ADIM EĞİTİM B. OO

1-1

 

 

 

25 EKİM 2018 PERŞEMBE

11.00

(İLYASBEY) A 1 – B 2 (MUSTAFAPAŞA)

1-1*

11.20

(MİMAR SİNAN) B 1 – A 2 (KOÇ)

2-0

 

 

 

26 EKİM 2018 CUMA

11.00

Üçüncülük : İLYASBEY - KOÇ

4-1

11.20

Final: MUSTAFAPAŞA - MİMAR SİNAN

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER 

 

  

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

2

ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO

GEBZE

3

KOÇ OO

GEBZE

4

DUMLUPINAR İ-H-O (SERİ BAŞI)

GEBZE

5

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

6

İLYASBEY OO

GEBZE

7

OSMANGAZİ OO

GEBZE

8

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

9

ARİF NİHAT ASYA OO

GEBZE

10

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

11

ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO

GEBZE

12

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

13

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

14

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

15

YUNUS EMRE OO (SERİ BAŞI)

GEBZE

16

GEBZE İMAM HATİP OO

GEBZE

17

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

18

İNÖNÜ OO

GEBZE

19

HÜRRİYET OO

GEBZE

20

KOCATEPE İHO

GEBZE

 

 

 GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- DUMLUPINAR İ-H-O

1- OSMANGAZİ OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

2- MESUDE İŞMAN OO

3- İLYASBEY OO

3- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

4- SULTAN ORHAN OO

4- İNÖNÜ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- KOÇ OO

1- HÜRRİYET OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

2- MUSTAFAPAŞA OO

3- ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO

3- YAVUZ SELİM OO

 

E GRUBU

F GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- MİMAR SİNAN OO

2- ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO

2- ARİF NİHAT ASYA OO

3- KOCATEPE İHO

3- GEBZE İMAM HATİP OO

 

NOT: A ve B gruplarında gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar ve C-D-E-F gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA YÜKSELİR.

  

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

5 EKİM 2018  CUMA

10.00

DUMLUPINAR İ-H-O  – SULTAN ORHAN OO

7-2

10.30

50. YIL CRHSLER OO – İLYASBEY OO

0-3

11.00

OSMANGAZİ OO – İNÖNÜ OO

2-2*

11.30

MESUDE İŞMAN OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-6

12.00

KOÇ OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO

4-3

12.30

HÜRRİYET OO – YAVUZ SELİM OO

1-4

 

 

 

9 EKİM 2018

SALI

11.30

YUNUS EMRE OO  – KOCATEPE İHO

5-3

12.00

MİMAR SİNAN OO – GEBZE İMAM HATİP OO

2-4

12.30

DUMLUPINAR İ-H-O  – 50. YIL CRHSLER OO

3-3*

13.00

İLYASBEY OO – SULTAN ORHAN OO

5-1

 

 

 

11 EKİM 2018 PERŞEMBE

10.00

OSMANGAZİ OO – MESUDE İŞMAN OO

6-3

10.30

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – İNÖNÜ OO

*3-3

11.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO – EMLAK KONUTLARI OO

4-3

11.30

YAVUZ SELİM OO – MUSTAFAPAŞA OO

3-1

12.00

KOCATEPE İHO – ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO

4-2

12.30

GEBZE İMAM HATİP OO – ARİF NİHAT ASYA OO

7-1

 

 

 

16 EKİM 2018   SALI

 

 

 

10.30

MUSTAFAPAŞA OO – HÜRRİYET OO

8-1

11.00

ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO – YUNUS EMRE OO

1-5

11.30

ARİF NİHAT ASYA OO – MİMAR SİNAN OO

1-5

12.00

EMLAK KONUTLARI OO – KOÇ OO

1-3

12.30

DUMLUPINAR İ-H-O  – İLYASBEY OO

5-2

13.00

SULTAN ORHAN OO – 50. YIL CRHSLER OO

1-3

13.30

OSMANGAZİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

3-0

14.00

İNÖNÜ OO – MESUDE İŞMAN OO

4-0

 

 

 

18 EKİM 2018 PERŞEMBE

 

A 1  (BAY) Dumlupınar

GEBZE SS

10.00

B 2 (İnönü) – (Yavuz Selim) D 1 (1.Maç)

4-0

10.30

C 2 (Özel Gebze) – E 2 (Kocatepe) (2.Maç)

1-6

11.00

D 2 (Mustafapaşa) –  (Yunus Emre) E 1 (3.Maç)

0-7

11.30

F 2 (Mimar Sinan) – A 3 (50. Yıl C) (4.Maç)

1-5

12.00

B 3 (Muzaffer A.)– (Koç) C 1 (5.Maç)

0-5

12.30

F 1 (İmam Hatip) – (İlyasbey) A 2 (6.Maç)

2-3 

 

B  1 (BAY) Osmangazi

 

 

 

 

23 EKİM 2018   SALI

10.00

A 1 (Dumlupınar) – İNÖNÜ (7.MAÇ)

2-3

10.30

KOCATEPE – YUNUS EMRE (8.MAÇ)

4-7

11.00

50. YIL CRHSLER - KOÇ (9.MAÇ)

3-2

11.30

B 1 (Osmangazi) – İLYASBEY (10.MAÇ)

0-3

 

 

 

25 EKİM 2018 PERŞEMBE

10.00

İNÖNÜ – YUNUS EMRE

0-4

10.30

50. YIL CRHSLER – İLYASBEY

1-0

 

 

 

26 EKİM 2018   CUMA

10.00

(Üçüncülük) İNÖNÜ - İLYASBEY

3-2

10.30

(Final) YUNUS EMRE - 50. YIL CRHSLER OO 

2-1

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI

2018-2019

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

2018-2019 Gebze Cumhuriyet Kupası Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası Güncel Sonuç Listesidir...    

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

GENÇ KIZLAR VOLEYBOL FİKSTÜRÜ

1

FATİH MTAL

GEBZE

2

SARKUYSAN AL

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE KOLEJİ AL

GEBZE

4

YÜCEL BORU FL (SERİ BAŞI)

GEBZE

5

GEBZE ANADOLU LİSESİ

GEBZE

6

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L (SERİ BAŞI)

GEBZE

7

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

8

ÇOLAKOĞLU KMTAL

GEBZE

9

ANİBAL AL

GEBZE

10

STFA MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- YÜCEL BORU FL

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ AL

2- ANİBAL AL

3- İBNİ SİNA MTAL

3- FATİH MTAL

 

C GRUBU

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

2- ÇOLAKOĞLU KMTAL

3- GEBZE ANADOLU LİSESİ

4- STFA MTAL


NOT: A VE B gruplarından ilk 2, C Grubundan ilk 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

8 EKİM 2018 PAZARTESİ

10.00

SARKUYSAN AL – İBNİ SİNA MTAL

1-2

11.30

YÜCEL BORU FL  – FATİH MTAL

2-0

13.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L  – STFA MTAL

2-0

14.30

ÇOLAKOĞLU KMTAL  – GEBZE ANADOLU LİSESİ

1-2

 

 

 

10 EKİM 2018 ÇARŞAMBA

10.00

STFA MTAL - ÇOLAKOĞLU KMTAL

1-2

11.30

GEBZE ANADOLU LİSESİ - KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

0-2

13.00

ANİBAL AL – FATİH MTAL

2-0

14.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ AL – İBNİ SİNA MTAL

0-2

 

 

 

12 EKİM 2018 CUMA

10.00

YÜCEL BORU FL  – ANİBAL AL

2-0

11.30

GEBZE ANADOLU LİSESİ – STFA MTAL

2-1

13.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L  – ÇOLAKOĞLU KMTAL

2-1

14.30

SARKUYSAN AL – ÖZEL GEBZE KOLEJİ AL

2-0

 

 

 

15 EKİM 2018 PAZARTESİ

 

(Kanuni) C 1 (BAY)

GEBZE S

10.00

(Anibal) B 2 – A 1 (İbni Sina) (1.MAÇ)

2-1

11.30

(Anadolu) C 2 – A 2 (Sarkuysan) (2.MAÇ)

0-2

13.00

(Yücel Boru) B 1 – C 3 (Çolakoğlu) (3.MAÇ)

2-0

 

 

 

17 EKİM 2018 ÇARŞAMBA

10.00

 KANUNi – ANİBAL  

0-3

12.00

SARKUYSAN – YÜCEL BORU 

0-3

 

 

 

19 EKİM 2018 CUMA

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK: KANUNİ SBL - SARKUYSAN AL

3-0

12.00

FİNAL: ANİBAL AL - YÜCEL BORU FL

0-3

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

12 EKİM GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU TAMAMLANDI.

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 12 Ekim Gebze'nin Kurtuluşu kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU 4 Ekim 2018 Perşembe günü Saat 11:00 da Gebze Alaettin Kurt Stadında koşuldu.

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

kategorilerinde dereceye giren aşağıda isimleri yazılı sporcu öğrencilerimize ödülleri ve madalyaları 12 Ekim 2018 Cuma günü Saat 10:00 da Gebze Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesi salonunda gerçekleştirilecek olan Kutlama Programında takdim edilecektir. Öğrencilerin Beden Eğitimi Öğretmenleri nezaretinde en geç saat 10:00 da ilgili programda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Katılım sağlayan tüm okullarımıza, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kurumlarımız adına teşekkür ederiz.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK KIZLAR 800 metre

  1. SİMA KANAT - KOÇ  ORTAOKULU
  2. NAZAR BAĞLAN - KİRAZPINAR ORTAOKULU
  3. SEVDA BALIKÇI - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER 800 METRE

  1. EMİR TÜRKKAN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  2. MUHAMMED EFE KAÇAN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  3. HİLMİ CAN TAVACI - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR 1000 METRE

  1. ZEHRA BETÜL ENDER - KOÇ ORTAOKULU
  2. KARDELEN ÖZTÜRK - FARABİ ORTAOKULU
  3. AZRA ÇAKIR- ÖZEL EĞİTİM BİLİMLERİ ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER 1200 METRE

  1. MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. ALAADDİN DAĞ - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  3. OSMANGAZİ SARI -KOÇ ORTAOKULU

GENÇ KIZLAR 1200 METRE

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. ERVANUR ÖZTÜRK -ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  3. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEK LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 1600 METRE

  1. BATUHAN YILDIZ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. MÜCAHİT DERİ - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  3. TOLGA ÇOLAK- GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası spor şenlikleri programı yayınlandı. Fikstürler aşağıda yer almaktadır.

Tüm kurumlarımız adına katılan tüm okullarımıza ve öğrencilerimize başarılar dileriz. 

 

  • FUTSAL (Yıldız Erkek- Yıldız Kız)
  • GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU (Tüm Kategoriler) Küçükler- Yıldızlar-Gençler
  • CUMHURİYET KOŞUSU (Tüm Kategoriler) Küçükler- Yıldızlar-Gençler
  • VOLEYBOL (Genç Kızlar)
  • BASKETBOL (3X3) (Genç Erkekler)
  • FERDİ MASA TENİSİ (Tüm Kategoriler) Küçükler- Yıldızlar-Gençler

 

1- GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU

4 Ekim 2018 Perşembe günü Saat 11:00 da Gebze Alaettin Kurt Stadında Gebzenin Kurtuluşu Koşusu düzenlenecektir.  (Küçükler-Yıldızlar-Gençler)

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

YAŞ KATEGORİSİ

Küçükler : 2007-2008

Yıldızlar : 2004 (9-10-11-12.ay doğumlular) - 2005-2006

Gençler : 2000-2001-2002-2003-2004 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

 

2 – CUMHURİYET KOŞUSU (FERDİ KROS YARIŞMASI)

 YER: Gebze Alaettin Kurt Stadı

TARİH: 25 Ekim 2018 Perşembe

 SAAT: 11.00

KATEGORİLER :

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

Kros için öğrenci kısıtlaması yoktur. Dilediğiniz kadar sporcu ile katılım sağlayabilirsiniz.

 

3 – CUMHURİYET KUPASI YILDIZLAR FUTSAL TURNUVASI 

      YER: Gebze Spor Salonu 

      TARİH: 5-26 Ekim 2018   

FİKSTÜRLER

- FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FiKSTÜRÜ iNDiR -

KATEGORİLER :

  • Yıldız Erkekler (Maksimum 18 takımın başvurusu alınacaktır)
  • Yıldız Kızlar (Maksimum 8 takımın başvurusu alınacaktır)

Takım kadroları minimum 10 maksimum 12 sporcudan oluşacaktır. Dereceye giren ilk 4 takıma İlçe Spor Müdürlüğümüzce Kupa ve madalya takdim edilecektir.

İlk Müsabaka günü hakem masasına verilen sporcu listesine (Word de kendiniz hazırlayabilirsiniz) sonradan ekleme yada çıkarma yapılamaz. 

Yıldızlar : 2004 (9-10-11-12.ay doğumlular) - 2005-2006 yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

4 – MASA TENİSİ TURNUVASI 

   YER: Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Salonu Saat 10:00

  • TARİH: 16 Ekim 2018 Salı (Küçük Kızlar - Küçük Erkekler) 
  • 17 Ekim 2018 Çarşamba (Yıldız Kızlar - Yıldız Erkekler)
  • 18 Ekim 2018 Perşembe (Genç Kızlar - Genç Erkekler

Masa Tenisi branşında her kategori için bir okulu en fazla 5 öğrenci sporcu temsil edecektir.

Örnek: Hürriyet Ortaokulu 5 Küçük Kız, 5 Küçük Erkek, 5 Yıldız Kız, 5 Yıldız Erkek olmak üzere maksimum 20 sporcu ile yada minimum 1 sporcu ile katılım sağlayabilir. Liseler ise 5 Genç Kız, 5 Genç Erkek olmak üzere maksimum 10 sporcu öğrenci yada minimum 1 sporcu öğrenci ile katılım sağlayabilirler. 

Küçükler : 2007-2008

Yıldızlar : 2004 (9-10-11-12.ay doğumlular) - 2005-2006

Gençler : 2000-2001-2002-2003-2004 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

5 - GENÇ KIZLAR VOLEYBOL ŞAMPİYONASI

Tarih : 8-19 Ekim 2018

Yer: Gebze Spor Salonu

FİKSTÜR

 - VOLEYBOL GENÇ KIZLAR FiKSTÜRÜ iNDiR -

Grup müsabakaları kazanılmış 2 set, yarı final ve final karşılaşmaları ise kazanılmış 3 set üzerinden oynanacaktır.

Takım kadroları minimum 10 maksimum 12 sporcudan oluşacaktır. Libero zorunluluğu yoktur.  

İlk Müsabaka günü hakem masasına verilen sporcu listesine (Word de kendiniz hazırlayabilirsiniz) sonradan ekleme yada çıkarma yapılamaz. 

Genç Kızlar Voleybol : 2000-2001-2002-2003-2004 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

6 - 3X3 GENÇ ERKEKLER BASKETBOL ŞAMPİYONASI

Tarih : 22-26 Ekim 2018

Yer: Gebze Spor Salonu

 

FİKSTÜR

- 3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER FiKSTÜRÜ iNDiR -

Takımlar en az 3 en fazla 4 sporcudan oluşacaktır.

Müsabaka 10 dk üzerinden tek devre oynanacaktır.

İlk Müsabaka günü hakem masasına verilen sporcu listesine (Word de kendiniz hazırlayabilirsiniz) sonradan ekleme yada çıkarma yapılamaz. 

Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 4 takım ödüllendirilecektir.

Genç Erkekler 3X3 Basketbol : 2000-2001-2002-2003-2004 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: İlgili turnuva 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen özel bir turnuva olduğu için lisans kartı çıkarma zorunluluğu yoktur. Sadece öğrencilerinizden Veli izin belgesi ve Tek Hekim sağlık raporlarınızı okul dosyanızda tutmanız kendi menfaatiniz açısından iyi olacaktır.

Müsabakalara gelen sporcular için Öğrenci Belgesi ve Kimlik Kartı getirmeleri zorunlu olup itiraz durumunda öğrenci belgesi ibraz edilmeyen öğrenciler müsabakalarda oynatılmayacaktır. 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası spor şenlikleri faaliyetleri başvuruları başladı.

Son Başvuru Tarihi: 28 Eylül 2018 Cuma Saat 17:00

FUTSAL (Yıldız Erkek- Yıldız Kız)

FERDİ KROS (Tüm Kategoriler) Küçükler- Yıldızlar-Gençler

VOLEYBOL (Genç Kızlar)

BASKETBOL (3X3) (Genç Erkekler)

FERDİ MASA TENİSİ (Tüm Kategoriler) Küçükler- Yıldızlar-Gençler

 

Ayrıca 4 Ekim 2018 Perşembe günü Saat 11:00 da Gebze Alaettin Kurt Stadında Gebzenin Kurtuluşu Koşusu düzenlenecektir.  (Küçükler-Yıldızlar-Gençler)

 

YAŞ KATEGORİSİ

Küçükler : 2007-2008

Yıldızlar : 2004 (9-10-11-12.ay doğumlular) - 2005-2006

Gençler : 2000-2001-2002-2003-2004 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

Futsal branşına katılacak olan okullarımızın ekte yer alan başvuru formunu en geç 28 Eylül 2018 Cuma Saat 17:00 a kadar, Masa Tenisi branşlarına katılan okullarımızın ise ekte yer alan örnek sporcu listelerini en geç 5 Ekim 2018 Cuma gününe kadar İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

Öğrenci velileri tarafından gönderilen başvuru ya da sporcu listesi formları kesinlikle kabul edilmeyecektir. 

Tüm Okullarımıza Önemle Duyurur Başarılar Dileriz. 

 

- CUMHURiYET KUPASI KATILIM FORMU iNDiR -

 

1 – CUMHURİYET KOŞUSU (FERDİ KROS YARIŞMASI)

 YER: Gebze Alaettin Kurt Stadı

TARİH: 25 Ekim 2018 Perşembe

 SAAT: 11.00

KATEGORİLER :

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

Kros için öğrenci kısıtlaması yoktur. Dilediğiniz kadar sporcu ile katılım sağlayabilirsiniz.

 

2 – CUMHURİYET KUPASI YILDIZLAR FUTSAL TURNUVASI 

      YER: Gebze Spor Salonu 

      TARİH: 2-27 Ekim 2018  (Katılım sağlayan takım sayısına göre fikstür hazırlanarak tüm okullarımıza duyurulacaktır)  

      KATEGORİLER :

  • Yıldız Erkekler (Maksimum 18 takımın başvurusu alınacaktır)
  • Yıldız Kızlar (Maksimum 8 takımın başvurusu alınacaktır)

Takım kadroları minimum 10 maksimum 12 sporcudan oluşacaktır. Dereceye giren ilk 4 takıma İlçe Spor Müdürlüğümüzce Kupa ve madalya takdim edilecektir.

İlk Müsabaka günü hakem masasına verilen sporcu listesine (Word de kendiniz hazırlayabilirsiniz) sonradan ekleme yada çıkarma yapılamaz. 

Yıldızlar : 2004 (9-10-11-12.ay doğumlular) - 2005-2006 yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

3 – MASA TENİSİ TURNUVASI 

   YER: Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Salonu Saat 10:00

  • TARİH: 16 Ekim 2018 Salı (Küçük Kızlar - Küçük Erkekler) 
  • 17 Ekim 2018 Çarşamba (Yıldız Kızlar - Yıldız Erkekler)
  • 18 Ekim 2018 Perşembe (Genç Kızlar - Genç Erkekler

Masa Tenisi branşında her kategori için bir okulu en fazla 5 öğrenci sporcu temsil edecektir.

Örnek: Hürriyet Ortaokulu 5 Küçük Kız, 5 Küçük Erkek, 5 Yıldız Kız, 5 Yıldız Erkek olmak üzere maksimum 20 sporcu ile yada minimum 1 sporcu ile katılım sağlayabilir. Liseler ise 5 Genç Kız, 5 Genç Erkek olmak üzere maksimum 10 sporcu öğrenci yada minimum 1 sporcu öğrenci ile katılım sağlayabilirler. 

Küçükler : 2007-2008

Yıldızlar : 2004 (9-10-11-12.ay doğumlular) - 2005-2006

Gençler : 2000-2001-2002-2003-2004 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

4 - GENÇ KIZLAR VOLEYBOL ŞAMPİYONASI

Tarih : 2-27 Ekim 2018

Yer: Gebze Spor Salonu

Grup müsabakaları kazanılmış 2 set, yarı final ve final karşılaşmaları ise kazanılmış 3 set üzerinden oynanacaktır.

Takım kadroları minimum 10 maksimum 12 sporcudan oluşacaktır. Libero zorunluluğu yoktur.  

İlk Müsabaka günü hakem masasına verilen sporcu listesine (Word de kendiniz hazırlayabilirsiniz) sonradan ekleme yada çıkarma yapılamaz. 

Genç Kızlar Voleybol : 2000-2001-2002-2003-2004 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

5 - 3X3 GENÇ ERKEKLER BASKETBOL ŞAMPİYONASI

Tarih : 2-27 Ekim 2018

Yer: Gebze Spor Salonu

Takımlar en az 3 en fazla 4 sporcudan oluşacaktır.

Müsabaka 10 dk üzerinden tek devre oynanacaktır.

İlk Müsabaka günü hakem masasına verilen sporcu listesine (Word de kendiniz hazırlayabilirsiniz) sonradan ekleme yada çıkarma yapılamaz. 

Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 4 takım ödüllendirilecektir.

Genç Erkekler 3X3 Basketbol : 2000-2001-2002-2003-2004 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

 

- CUMHURiYET KUPASI KATILIM FORMU iNDiR -

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: İlgili turnuva 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen özel bir turnuva olduğu için lisans kartı çıkarma zorunluluğu yoktur. Sadece öğrencilerinizden Veli izin belgesi ve Tek Hekim sağlık raporlarınızı okul dosyanızda tutmanız kendi menfaatiniz açısından iyi olacaktır.

Müsabakalara gelen sporcular için Öğrenci Belgesi ve Kimlik Kartı getirmeleri zorunlu olup itiraz durumunda öğrenci belgesi ibraz edilmeyen öğrenciler müsabakalarda oynatılmayacaktır. 

Sayfa 1 / 33