Çarşamba, 06 Kasım 2013 10:21

İl Müdürlüğünün Düzenlediği İlçeler Arası Futsal ve Voleybol Turnuvası Fikstürü

Yazan 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEDİĞİ

 

2013 YILI

 

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

 

  İL FUTSAL TURNUVASI

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- KANDIRA

1- GEBZE

2- İZMİT

2-GÖLCÜK

3- BAŞİSKELE

3-KARAMÜRSEL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- ÇAYIROVA

1- DARICA

2-DİLOVASI

2- DERİNCE

3- KÖRFEZ

3- KARTEPE


GRUPLARINDA İLK 2 YE GİREN İLÇELER 2. TURA YÜKSELECEKTİR.

2. TUR

BEYAZ GRUP

MAVİ GRUP

1- A1

1- C1

2- C2

2-A2

3- B1

3-D1

4-D2

4-B2

 GRUPLARINDA İLK 2 YE GİREN İLÇELER YARIFİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR. 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

11.11.2013 PAZARTESİ

12.00

KANDIRA - İZMİT

HASAN GEMİCİ

12.45

GEBZE GÖLCÜK

HASAN GEMİCİ

13.30

ÇAYIROVA – DİLOVASI

HASAN GEMİCİ

14.15

DARICA - DERİNCE

HASAN GEMİCİ

12.11.2013

 SALI

12.00

KARTEPE - DARICA

HASAN GEMİCİ

12.45

KÖRFEZ - ÇAYIROVA

HASAN GEMİCİ

13.30

KARAMÜRSEL - GEBZE

HASAN GEMİCİ

14.15

BAŞİSKELE - KANDIRA

HASAN GEMİCİ

14.11.2013 PERŞEMBE

12.00

İZMİT -  BAŞİSKELE

HASAN GEMİCİ

12.45

GÖLCÜK - KARAMÜRSEL

HASAN GEMİCİ

13.30

DİLOVASI - KÖRFEZ

HASAN GEMİCİ

14.15

DERİNCE - KARTEPE

HASAN GEMİCİ

15.11.2013 CUMA

12.00

A1 – D2

HASAN GEMİCİ

12.45

C2 -  B1

HASAN GEMİCİ

13.30

C1 – B2

HASAN GEMİCİ

14.15

A2 – D1

HASAN GEMİCİ

18.11.2013 PAZARTESİ

12.00

C1 – D1

HASAN GEMİCİ

12.45

B2 – A2

HASAN GEMİCİ

13.30

A1 – B1

HASAN GEMİCİ

14.15

C2 – D2

HASAN GEMİCİ

19.11.2013  SALI

12.00

A1 – C2

HASAN GEMİCİ

12.45

B1 – D2

HASAN GEMİCİ

13.30

C1 – A2

HASAN GEMİCİ

14.15

D1 – B2

HASAN GEMİCİ

21.11.2013 PERŞEMBE

12.00

BEYAZ 1 – MAVİ 2

HASAN GEMİCİ

12.45

MAVİ 1 – BEYAZ 2

HASAN GEMİCİ

22.11.2013 CUMA

10.00

MAGLUPLAR

HASAN GEMİCİ

13.00

GALİPLER----- FİNAL

HASAN GEMİCİ

 

 

 

 

2013 YILI

 

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

 

 İL VOLEYBOL TURNUVASI

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- KANDIRA

1- GEBZE

2- İZMİT

2-GÖLCÜK

3- BAŞİSKELE

3-KARAMÜRSEL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- ÇAYIROVA

1- DARICA

2-DİLOVASI

2- DERİNCE

3- KÖRFEZ

3- KARTEPE

 

GRUPLARINDA İLK 2 YE GİREN İLÇELER 2. TURA YÜKSELECEKTİR.

2. TUR

BEYAZ GRUP

MAVİ GRUP

1- A1

1- C1

2- C2

2-A2

3- B1

3-D1

4-D2

4-B2

 

GRUPLARINDA İLK 2 YE GİREN İLÇELER YARIFİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

11.11.2013 PAZARTESİ

10.00

KANDIRA - İZMİT

M. DERELİ SPOR S.

11.30

GEBZE GÖLCÜK

M. DERELİ SPOR S.

13.00

ÇAYIROVA – DİLOVASI

M. DERELİ SPOR S.

14.30

DARICA - DERİNCE

M. DERELİ SPOR S.

12.11.2013

 SALI

10.00

KARTEPE - DARICA

M. DERELİ SPOR S.

11.30

KÖRFEZ - ÇAYIROVA

M. DERELİ SPOR S.

13.00

KARAMÜRSEL - GEBZE

M. DERELİ SPOR S.

14.30

BAŞİSKELE - KANDIRA

M. DERELİ SPOR S.

14.11.2013 PERŞEMBE

10.00

İZMİT -  BAŞİSKELE

M. DERELİ SPOR S.

11.30

GÖLCÜK - KARAMÜRSEL

M. DERELİ SPOR S.

13.00

DİLOVASI - KÖRFEZ

M. DERELİ SPOR S.

14.30

DERİNCE - KARTEPE

M. DERELİ SPOR S.

15.11.2013 CUMA

10.00

A1 – D2

M. DERELİ SPOR S.

11.30

C2 -  B1

M. DERELİ SPOR S.

13.00

C1 – B2

M. DERELİ SPOR S.

14.30

A2 – D1

M. DERELİ SPOR S.

18.11.2013 PAZARTESİ

10.00

C1 – D1

M. DERELİ SPOR S.

11.30

B2 – A2

M. DERELİ SPOR S.

13.00

A1 – B1

M. DERELİ SPOR S.

14.30

C2 – D2

M. DERELİ SPOR S.

19.11.2013  SALI

10.00

A1 – C2

M. DERELİ SPOR S.

11.30

B1 – D2

M. DERELİ SPOR S.

13.00

C1 – A2

M. DERELİ SPOR S.

14.30

D1 – B2

M. DERELİ SPOR S.

21.11.2013 PERŞEMBE

10.00

BEYAZ 1 – MAVİ 2

M. DERELİ SPOR S.

11.30

MAVİ 1 – BEYAZ 2

M. DERELİ SPOR S.

22.11.2013 CUMA

11.00

MAGLUPLAR

HASAN GEMİCİ

14.30

GALİPLER----- FİNAL

HASAN GEMİCİ

 

 TÜM İLÇELERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

TERTİP KURULU

Okunma 2175 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 16 Kasım 2013 20:43
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95