Pazartesi, 18 Kasım 2013 21:34

Öğretmenler Futsal Ligi ve Masa Tenisi Turnuvası Kuraları Çekildi.

Yazan 

Beklenen Kura Çekildi. Öğretmenler Arası Gebze Futsal Ligi ve Masa Tenisi Turnuvası Kuraları Gebze Spor Salonu Toplantı Merkezinde Çekildi.

 Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinatörlüğünde düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Futsal ve Masa Tenisi Turnuvası Kuraları bugün çekildi.

Kura Resimleri Sayfanın En Altında Yer Almaktadır...

MÜSABAKA PROGRAMI AÇIKLANDI

<TIKLAYIN> 

 

ÖĞRETMENLER FUTSAL LİGİ

 

 

GURUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- İNÖNÜ ORTAOKULU

1- BİLGİ İLKOKULU

2- AHMET ZEKİ B.KUŞOĞLU O.

2- CUMHURİYET ANADOLU L.

3- ULUS ORTAOKULU

3- DUMLUPINAR İMAMHATİP

4- KOÇ ORTAOKULU

  

C GRUBU

D GRUBU

1- NECİP FAZIL KISAKÜREK O.

1- GAZİ İLKOKULU

2- ARİF NİHAT ASYA O.

2- GEBZE TİC MES LİSESİ

3- ÜÇ KÜME EVLER İLKOKULU

3- KİRAZPINAR İLOKULU 

E GRUBU

F GRUBU

1- EMLAK KONUTLARI

1- YUMRUKAYA ÖZEL UYGULAMA

2- GEBZE TEK END. MES LİS.

2- PAGEV

3-İLYASBEY ORTAOKULU

3- HİRRİYET ORTAOKULU

 

G GRUBU

H GRUBU

1- SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ

1-GEBZE EĞİTİM UYGULAMA

2-KROMAN ÇELİK İLOKULU

2-MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM H.

3-GEBZE ANADOLU LİSESİ

3-YUNUS EMRE ORTAOKULU

FUTSAL ÖĞRETMENLER ÜST TURU

 

 

A1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eleme Turunda Guruplarını birinci ve ikinci sırada tamamlayan takımlar çapraz eşleştirilmiştir. 

 

MASA TENİSİ TURNUVASI GURUPLAR

 

BAYAN GURUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- Özgür BOZKURT

1- Aysun SARAÇ

2- Özlem UĞURTAY

2- Kübra YÜCEL

3- Okşan HOLOĞLU

3- Burçin ŞAYAN

  

ERKEK GURUPLAR

A GRUBU

BGRUBU

1- KÖKSAL ŞENOL

1- ÖZCAN TUNCER

2- FATİH AKÇAY

2- MURAT KARAKALE

3- ALPER SERTKAYA

3- CÜNEYT ÜNLÜ

4- MEHMET ŞAH POLAT

4- ÖZKAN ÖZDEMİR

5- AYDIN ZENGİN

  

C GRUBU

D GRUBU

1- YUSUF KOPAL

1- HAYATİ YAŞAR

2- MURTAZA SARIKAYA

2- ENGİN BERBER

3- ÖZCAN ÇINAR

3- CENGİZ TÜRK

4- HALİL BULUT

4- KORAY YAVUZ 

E GRUBU

F GRUBU

1- DOĞAN KARADAĞ

1-  GÜRSEL DAŞTAN

2-TUFAN ARSLAN

2- CAHİT CANKILIÇ

3- BERAT HOLOĞLU

3- ARİF ARGINDOĞAN

4- FATİH KUTLU

4- MUSTAFA AYDOĞDU

G GRUBU

H GRUBU

1- ADEM USTA ALİOĞLU

1- İLKER GÜLLÜ

2- SERKAN BULUT

2- BİLAL KIRSOY

3- KADDAFİ ÇAMURLU

3- RAŞİT KARAKUŞ

4- SELİM SEVİM

4- AHMET SARITEKEN

 

Gurubunu ilk iki sırada tamamlayan sporcular üst turda çapraz eşleşirler. 

MÜSABAKA TAKVİMİ AÇIKLANDI TIKLAYIN

TÜM SPORCULARIMIZA VE TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ 

 

TERTİP KOMİTESİ

Okunma 1813 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 20 Kasım 2013 15:45
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95