Çarşamba, 27 Kasım 2013 15:11

Öğretmenler Futsal Ligi

Yazan 

ÖĞRETMENLER FUTSAL LİGİ FİKSTÜRÜ VE MÜSABAKA SONUÇLARI

  

 

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

 

TÜM SONUÇLAR VE PUAN TABLOLARI

 

ÜST TUR EŞLEŞMELERİ

 

YENİ SİTEMİZDE YAYINLANMAKTADIR


TIKLAYIN 

 

YENİ TURNUVA SİTEMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 3. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

10.12.2013

SALI

21:00

EMLAK KONUTLARI O.O.

-

GATEM

10.12.2013

SALI

21:45

ULUS O.O.

-

KOÇ O.O.

10.12.2013

SALI

22:30

İNÖNÜ O.O.

-

AHMET ZEKİ B.KUŞOĞLU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

12.12.2013

PERŞEMBE

20:30

BİLGİ İLKOKULU

-

CUMHURİYET ANADOLU L.

12.12.2013

PERŞEMBE

21:15

NECİP FAZIL KISAKÜREK

-

ARİF NİHAT ASYA O.O.

12.12.2013

PERŞEMBE

22:00

GAZİ İLKOKULU

-

GEBZE TİCARET MES.L.

 

2. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

3.12.2013

SALI

21:00

DUMLUPINAR İMAM HATİP O.O.

4-10

BİLGİ İLKOKULU

3.12.2013

SALI

21:45

ÜÇ KÜME EVLER İLKOKULU

3-6

NECİP FAZIL KISAKÜREK O.O.

3.12.2013

SALI

22:30

KİRAZPINAR İLKOKULU

2-3

GAZİ İLKOKULU

                   

TARİH

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

4.12.2013

ÇARŞAMBA

21:00

İLYASBEY O.O.

8-5

EMLAK KONUTLARI O.O.

4.12.2013

ÇARŞAMBA

21:45

HÜRRİYET O.O.

4-6

YUMRUKAYA ÖZEL UYGULAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

5.12.2013

PERŞEMBE

21:00

GEBZE ANADOLU LİSESİ

7-0

SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ

5.12.2013

PERŞEMBE

21:45

YUNUS EMRE O.O.

4-2

GEBZE EĞT. UYG. OKULU

 

GURUPLAR VE PUAN DURUMU

A GRUBU

SKORLAR

 
 

1.MAÇ

İNÖNÜ ORTA OKULU

 

KOÇ ORTA OKULU

 7

 3

 

2.MAÇ

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU

 

ULUS ORTA OKULU

 6

 3

 

3.MAÇ

ULUS ORTA OKULU

 

İNÖNÜ ORTA OKULU

 7

 4

 

4.MAÇ

KOÇ ORTA OKULU

 

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU

 2

10

 

5.MAÇ

İNÖNÜ ORTA OKULU

 

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU

 

 

 

6.MAÇ

ULUS ORTA OKULU

 

KOÇ ORTA OKULU

 

 

 

 

 

PUAN DURUMU

Ulus - İnönü sıralaması ikili averaj uygulaması ,

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

Av

Puan

Not: 3lü averaj da gol averajı üstünlüğüne bakılır. 

 

1- Ahmet Zeki

2

2

11

6

 

 

2- Ulus

2

1

1

0

3

 

 

3- İnönü

2

1

1

+1 

3

 

 

4- Koç

2

0

2

-12

0

 

 

 

 

B GRUBU

SKORLAR

 
 

1.MAÇ

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

 

DUMLUPINAR İMAM HATİP O.O.

 6

 3

 

2.MAÇ

DUMLUPINAR İMAMHATİP O.O.

 

BİLGİ İLKOKULU

 4

 10

 

3.MAÇ

BİLGİ İLKOKULU

 

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

 

 

 

 

 

PUAN DURUMU

 

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

Av

Puan

 

1- Bilgi

1

1

0

0

6

3

 

2- Cumhuriyet

1

1

0

0

3

3

 

3- Dumlupınar

2

0

0

2

-9 

0

 

 

 

C GRUBU

SKORLAR

 
 

1.MAÇ

ARİF NİHAT ASYA O.O.

 

ÜÇ KÜME EVLER İLKOKULU

 4

 1

 

2.MAÇ

ÜÇ KÜME EVLER İLKOKULU

 

NECİP FAZIL KISAKÜREK O.O.

 3

 6

 

3.MAÇ

NECİP FAZIL KISAKÜREK O.O.

 

ARİF NİHAT ASYA O.O.

 

 

 

 

 

PUAN DURUMU

 

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

Av 

Puan

 

1- Arif Nihat

1

+3 

3

 

2- Necip Fazıl

1

0

+3 

3

 

3- Üç Küme

0

2

-6

0

 

 

 

D GRUBU

SKORLAR

 
 

1.MAÇ

GEBZE TİCARET MESLEK LİSESİ

 

KİRAZPINAR İLKOKULU

 3

 4

 

2.MAÇ

KİRAZPINAR İLKOKULU

 

GAZİ  İLKOKULU

 2

 3

 

3.MAÇ

GAZİ İLKOKULU

 

GEBZE TİCARET MESLEK LİSESİ

 

 

 

 

 

PUAN DURUMU

 

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

Av

Puan

 

1- Gazi

1

1

0

0

1

3

 

2- Kirazpınar

2

1

0

1

0

3

 

3- Ticaret Meslek

1

0

0

1

-1

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E GRUBU

SKORLAR

 
 

1.MAÇ

GEBZE TEKNİK VE END.MES.LİSESİ

 

İLYASBEY O.O.

 5

 3

 

2.MAÇ

İLYASBEY O.O.

 

EMLAK KONUTLARI O.O.

 8

 5

 

3.MAÇ

EMLAK KONUTLARI O.O.

 

GEBZE TEKNİK VE END.MES.LİSESİ

 

 

 

 

 

PUAN DURUMU

 

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

Av

Puan

 

1- Gatem

1

1

 0

0

+2

3

 

2- İlyasbey

2

1

0

1

+1

3

 

3- Emlak Konutları

1

0

0

1

-3

0

 

 

 

F GRUBU

SKORLAR

 
 

1.MAÇ

PAGEV

 

HÜRRİYET O.O.

 4

 10

 

2.MAÇ

HÜRRİYET O.O.

 

YUMRUKAYA ÖZEL UYGULAMA

 4

6

 

3.MAÇ

YUMRUKAYA ÖZEL UYGULAMA OKULU

 

PAGEV

 

 

 

 

 

PUAN DURUMU

İkili averaj da takımların kendi aralarındaki üstünlüklerine bakılır. 

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

Av

Puan

 

1- Yumrukaya

1

1

0

0

+2

3

 

2- Hürriyet

2

1

0

1

+4

3

 

3- Pagev

1

0

0

1

-6

0

 

 

 

G GRUBU

SKORLAR

 
 

1.MAÇ

KROMAN ÇELİK İLKOKULU

 

GEBZE ANADOLU LİSESİ

 0

 7

 

2.MAÇ

GEBZE ANADOLU LİSESİ

 

SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ

 7

 0

 

3.MAÇ

SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ

 

KROMAN ÇELİK İLKOKULU

 

 

 

 

 

PUAN DURUMU

 

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

Av

Puan

 

1- Anadolu

2

2

+14 

6

 

2- Kroman Çelik

1

0

0

1

-7

0

 

3- Srkuysan

 1

0

-7

0

 

 

 

H GRUBU

SKORLAR

 
 

1.MAÇ

MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM-H

 

YUNUS EMRE O.O.

 6

 4

 

2.MAÇ

YUNUS EMRE O.O.

 

GEBZE EĞİTİM UYGULAMA O.

 4

 2

 

3.MAÇ

GEBZE EĞİTİM UYGULAMA O.

 

MUZAFFER ALTINTAŞ İMAMHATİP O

 

 

 

 

 

PUAN DURUMU

 

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

Av

Puan

 

1- Muzaffer Alt.

1

1

0

+2 

3

 

2- Yunus Emre

2

1

0

1

0

3

 

3- Eğitim Uygul.

1

1

1

-2 

0

 

 

FUTSAL LİGİ ÜST TURU

 

 

A1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eleme Turunda Guruplarını birinci ve ikinci sırada tamamlayan takımlar çapraz eşleştirilmiştir. 

Okunma 3818 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 11 Aralık 2013 01:04
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.