Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünce bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 21-29 Mayıs 2019 tarihleri arasında Gebze İlçemizde gerçekleştirilecektir. Çocuk Oyunları Şenliği ile alakalı izlenecek yol aşağıdaki gibi olup; 

Katılım sağlayacak olan okullarımızın aşağıda yer alan başvuru formunu en geç 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar (17:30) Gebze İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

BAŞVURU FORMU İNDİR

 

2018-2019 GEBZE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İZLENECEK YOL

UYGULAMA TAKVİMİ 

SINIF SEVİYE BİLDİRİM TARİHİ                             : 29 NİSAN 2016 CUMA

 

OYUNCU KARTI ÇIKARMA SON İŞLEM TARİHİ          : 17 MAYIS 2019 CUMA

OKUL ŞENLİKLERİNİN TAMAMLANMA TARİHİ           : 17 MAYIS 2019 CUMA   

İLÇE ŞENLİKLERİ UYGULAMA TARİHİ                      : 21-29 MAYIS 2019 

İLÇE ŞENLİKLERİNE SON BAŞVURU TARİHİ             : 15 MAYIS 2019 

İLÇE PROGRAMININ WEB SİTESİNDE YAYINLANMA TARİHİ : 18 MAYIS 2019

BAŞVURU FORMU İNDİR

 

 

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

GEBZE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ

 

Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Geleneksel Çocuk Oyunları Derneği (GEÇODER) işbirliğinde tüm Türkiye'de başlayan Geleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri İlkokul 3-4 ve ortaokul 5. sınıfları kapsamaktadır.

Öncelikle Geleneksel Çocuk Oyunlarına katılacak okullarımızın (Okulunda yada İlçe Şenliğinde) öğrencilerine OYUNCU KARTI Lisanslama işlemi yapmaları gerekmektedir. En geç 29 Nisan 2016 Cuma gününe kadar OYUNCU KARTI Lisanslama işlemi gerçekleştirildikten sonra tertip kurulunca ilgili modülde hangi okul kaç öğrencisine OYUNCU Kartı işlemi gerçekleştirdiği tespit edilerek ilgili okula o kadar madalya ve belge verilir...

 

OYUNCU KARTI ÇIKARMAK İÇİN MODÜL ŞİFRESİ OLMAYAN OKULLARIMIZIN İZLEYECEĞİ YOL

Bilindiği üzere Geleneksel Çocuk Şenliklerine katılan okullarımız Buraya Tıklayarak ulaşacakları lisans işlem modülünden tüm öğrenciler için OYUNCU KARTI çıkarmakta ve şenliklere katılan öğrencilerimiz ilgili oyuncu kartı ile şenliklere katılabilmektedir. 

 

Oyuncu Kartı Çıkarmak İçin Lisans İşlem Modülü Şifresi Olmayan Okullar

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine ; 

Okul Tam Adı

Okul Kurum Kodu

Okul Müdürü Adı Soyadı

Okulun kullandığı aktif gmail Adresi (Şifre İlgili mail adresine gelecektir)

Okul Açık adres ve telefon numarasını yazarak şifre talebinde bulunacaklardır. 

 

ŞİFRESİ OLAN OKULLAR OYUNCU KARTINI NASIL ÇIKARACAK

Buraya Tıklayarak açılan sayfaya kullanıcı adı (Kurum Kodu) ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra açılan sayfada

 

OYUNCU MODÜLÜ > Oyuncu Ekle linkine tıklar. İlgili Öğrencinin TC Kimlik Numarası Yazılır ve 1 adet resim tanımlanır. Ardından kaydedilen sayfa kendini yeniler ve sağ alt köşedeki LİSANS EKLE linki tıklanır. İlgili alanlar seçilir ve kaydedilir. 

 

EK-1 VELİ İZİN BELGESİ

Oyuncu Kartı çıkartmanın yanında ayrıca Veli İzin ve Sağlık Beyan Belgesi de doldurmak gerekmektedir. Aşağıda yer alan Ek-1 belgesi bilgisayara indirilir. Doldurulup veli ve okul müdürüne imzalatıldıktan sonra Okul idaresince dosya altında tutulur. EK-1 i inceleyen okul idaresi veli imza kontrolü yaptıktan sonra OYUNCU KARTLARINDA yer alan Okul İdarecisi bölümünü imzalayarak Şenliklere katılacak ilgili sınıf öğretmenine teslim eder.

EK-1 Veli İzin ve Sağlık Beyan Belgesi İndir

 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençlik Haftası Spor Şenliklerine Fikstürleri yayınlanmıştır.

 

- 3X3 SOKAK BASKETBOLU KIZ ERKEK -

- AYAK TENİSİ ERKEKLER -

- AYAK TENİSİ KIZLAR -

- HALAT ÇEKME YARIŞI KIZ ERKEK -

- PLAJ VOLEYBOLU ERKEKLER -

- PLAJ VOLEYBOLU KIZLAR - 

- PENALTI YARIŞI KIZLAR -

- PENALTI YARIŞI ERKEK -

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençler Spor Şenliklerine katılan okullarımız aşağıda yer almaktadır. 

 


PLAJ VOLEYBOLU KIZLAR

  1. ATATÜRK AL
  2. KAVRAM TEMEL LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. GATEM
  6. GAL
  7. FATİH SULTAN MEHMET AL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  10. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  11. ÖZEL YENİ UMUT AL
  12. FATİH MTAL
  13. CUMHURİYET AL
  14. YÜCEL BORU FL
  15. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  16. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  17. ÇOLAKOĞLU MTAL
  18. STFA MTAL

 

PLAJ VOLEYBOLU ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. İBNİ SİNA MTAL
  3. SARKUYSAN AL
  4. GATEM
  5. GAL
  6. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  7. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  8. ÖZEL YENİ UMUT AL
  9. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  10. FATİH SULTAN MEHMET AL
  11. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  12. STFA MTAL 

 

3X3 SOKAK BASKETBOLU KIZLAR

  1. SARKUYSAN AL
  2. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  3. FATİH MTAL
  4. PELİKAN KOLEJİ

 

3X3 SOKAK BASKETBOLU ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  6. GATEM
  7. GAL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  10. ÖZEL YENİ UMUT FL
  11. ÖZEL YENİ UMUT AL
  12. FATİH MTAL
  13. CUMHURİYET AL
  14. YÜCEL BORU FL
  15. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  16. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  17. STFA MTAL 

 

AYAK TENİSİ KIZLAR

  1. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  2. SARKUYSAN AL
  3. GAL
  4. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  5. FATİH MTAL
  6. ÇOLAKOĞLU MTAL

 

AYAK TENİSİ ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  6. GATEM
  7. GAL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  10. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  11. FATİH MTAL
  12. CUMHURİYET AL
  13. YÜCEL BORU FL
  14. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  15. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  16. STFA MTAL 

 

HALAT ÇEKME KIZLAR

  1. İBNİ SİNA MTAL
  2. SARKUYSAN AL
  3. PELİKAN KOLEJİ
  4. GAL
  5. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  6. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  7. FATİH MTAL
  8. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  9. ÇOLAKOĞLU MTAL
  10. YÜCEL BORU FL

 

HALAT ÇEKME ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. SARKUYSAN AL
  3. PELİKAN KOLEJİ
  4. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  5. GATEM
  6. GAL
  7. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  9. FATİH MTAL
  10. CUMHURİYET AL
  11. İBNİ SİNA MTAL
  12. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  13. YÜCEL BORU FL

 

PENALTI KIZLAR

  1. ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  2. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. PELİKAN KOLEJİ
  6. GATEM
  7. GAL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. CUMHURİYET AL
  10. YÜCEL BORU FL
  11. FATİH MTAL
  12. ÇOLAKOĞLU MTAL

 

PENALTI ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. PELİKAN KOLEJİ
  6. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  7. GATEM
  8. GAL
  9. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  10. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  11. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  12. CUMHURİYET AL
  13. YÜCEL BORU FL
  14. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  15. FATİH MTAL
  16. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

Kros, Yüzme, Masa Tenisi branşları ferdi yapılacağı için katılan okullarımız yazılmamıştır. Neredeyse tüm okullarımız katılım sağlamıştır.

Branşlar hakkında genel bilgi 3 Nisan 2019 Çarşamba Saat 14:00 da yapılacak olan toplantıda anlatılacak, tüm lise öğretmenlerimiz ile görev dağılımı yapılarak faaliyetler 22 Nisan 2019 da başlayacak şekilde programlanacaktır.  

 

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Genç Erkekler Futbol Şampiyonası Gebze Metin Oktay Stadın da başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

2

ÖZEL DEVA MTAL (Seri Başı)

GEBZE

3

ÖZEL KALE SMTAL (Seri Başı)

GEBZE

4

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

5

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

6

FATİH MTAL

GEBZE

7

SARKUYSAN AL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL DEVA MTAL

1- ÖZEL KALE SMTAL

2- İBNİ SİNA MTAL

2- FATİH MTAL

3- MEHMET TEKBULUT MTAL

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4- SARKUYSAN AL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

27 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL DEVA MTAL – SARKUYSAN AL

2-2*

11.15

İBNİ SİNA MTAL – MEHMET TEKBULUT MTAL

3-1

12.30

ÖZEL KALE SMTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-4

 

 

 

29 MART 2019 CUMA

10.00

FATİH MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

1-3

11.15

SARKUYSAN AL – İBNİ SİNA MTAL

4-0

12.30

ÖZEL DEVA MTAL – MEHMET TEKBULUT MTAL

5-0

 

 

 

2 NİSAN 2019    SALI

10.00

MEHMET TEKBULUT MTAL – SARKUYSAN AL

0-7

11.15

ÖZEL DEVA MTAL – İBNİ SİNA MTAL

3-1

12.30

ÖZEL KALE SMTAL – FATİH MTAL

1-1*

 

 

 

4 NİSAN 2019 PERŞEMBE

10.00

Sarkuysan A 1 – B 2 Fatih 

3-1

11.15

Ali Nuri B 1 – A 2 Özel Deva

1-2

 

 

 

5 NİSAN 2019 CUMA

10.00

Üçüncülük : Ali Nuri - Fatih

METİN OKTAY S

11.15

Final: Sarkuysan - Özel Deva

METİN OKTAY S

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler Futbol Şampiyonası Gebze Metin Oktay Stadın da başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL PELİKAN OO

GEBZE

2

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

3

TAVŞANLI OO

GEBZE

4

FATİH İHO

GEBZE

5

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

6

BEYLİKBAĞI OO

GEBZE

7

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

8

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

9

ULUS OO

GEBZE

10

KOÇ OO

GEBZE

11

YILDIRIM BEYAZIT OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL PELİKAN OO

1- BEYLİKBAĞI OO

2- ULUS OO

2- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

3- ADEM YAVUZ OO

3- FATİH İHO

4- YILDIRIM BEYAZIT OO

4- İL GENEL MECLİSİ OO

 

C GRUBU

1- KOÇ OO

2- MESUDE İŞMAN OO

3- TAVŞANLI OO

 

NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – YILDIRIM BEYAZIT OO

0-8

10.00

ULUS OO – ADEM YAVUZ OO

3-0

11.00

BEYLİKBAĞI OO – İL GENEL MECLİSİ OO

2-4

11.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – FATİH İHO

3-0

12.00

KOÇ OO – TAVŞANLI OO

4-4*

 

 

 

22 MART 2019 CUMA

10.00

MESUDE İŞMAN OO – TAVŞANLI OO

6-0

10.00

BEYLİKBAĞI OO – FATİH İHO

1-3

11.00

YILDIRIM BEYAZIT OO – ULUS OO

2-3

11.00

ÖZEL PELİKAN OO – ADEM YAVUZ OO

0-9

12.00

İL GENEL MECLİSİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-2

 

 

 

26 MART 2019   SALI

10.00

ADEM YAVUZ OO – YILDIRIM BEYAZIT OO

1-1*

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – ULUS OO

0-6

11.00

MESUDE İŞMAN OO – KOÇ OO

3-1

11.00

FATİH İHO – İL GENEL MECLİSİ OO

*1-1

12.00

BEYLİKBAĞI OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-5

 

 

 

28 MART 2019 PERŞEMBE

12.00

Ulus A 1 – B 3 İl Genel Meclis   (1.MAÇ)

3-0

12.00

Tavşanlı C 2 – B 2 Fatih    (2.MAÇ)

0-8

13.00

Mesude İşman C 1 – A 2  Yıldırım Beyazıt (3.MAÇ)

3-0

13.00

Adem Yavuz A 3 – B 1  Muzaffer Altıntaş (4.MAÇ)

1-4

4 NİSAN 2019 PERŞEMBE

 

 

 

 

13.00

Ulus OO - Fatih İHO

0-0*

13.00

Mesude İşman OO - Muzaffer Altıntaş OO

1-1*

 

 

 

5 NİSAN 2019 CUMA

14.00

Üçüncülük : Ulus - Mesude İşman

METİN OKTAY 1

14.00

Final: Fatih - Muzaffer Altıntaş 

METİN OKTAY 2

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Her yıl olduğu gibi bu yılda Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençler Spor Şenlikleri aşağıda yer almaktadır. 

Başvuru süreci başlamış olup aşağıda tüm detaylar ile belirtilmiştir. 

- GENÇLİK HAFTASI SPOR ŞENLİKLERİ BAŞVURU FORMU İNDİR -

 

BAŞVURULAR : Aşağıda yer alan branşlara katılacak olan okullarımız 26 Mart 2019 Salı günü Saat 17:30 a kadar BAŞVURU FORMUNU Okul müdürlerine imzalatarak İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. Fikstürler 27 Mart 2019 Çarşamba günü yayınlanacağı için ilgili tarihler dışında gerçekleşecek başvurular kabul edilmeyecektir.

TAKIM SPORLARI : Spor Faaliyetlerine Okullarımız en fazla 1 takım ile katılabilir. 

FERDİ SPORLAR : Okullarımız Ferdi Yüzme ve Ferdi masa tenisi turnuvasında en fazla 4 kız + 4 Erkek sporcu (Toplam:8) yarıştırabilir. Gençlik Koşusu için sınırlama yoktur.

YAŞ VE KATEGORİ : 2001 yılı 11. ve 12. Ay Doğumlular +2002-2003-2004-2005 doğumlular.

LİSANS İŞLEMLERİ: Gençlik Haftası Spor Şenliklerine katılan tüm öğrencilerin en az bir branş da Lisans kartı olması zorunludur.

TEK HEKİM SAĞLIK RAPORU VE VELİ İZNİ : TEK HEKİM SAĞLIK İZİN VE VELİ İZİN BELGELERİNİN VARLIĞINDAN OKUL İDARESİ VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ SORUMLUDUR.

Okul Müdürü imzalı Okul Sporcu Lisansı olan öğrencilerin Sağlık İzin ve Veli İzin belgeleri Okul idaresi yada Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından okul arşivi yada dosyalarında Eğitim Öğretim yılı süresince zorunlu tutulması gerekmektedir.  Okul Sporları lisansı olan öğrencilerin Veli yada Sağlık izin durumları İlçe Spor Müdürlüğünce kontrol edilmez. İlgili sorumluluk Okul İdaresini ve Beden Eğitimi Öğretmenini ilgilendiren bir durumdur. Oluşabilecek sağlık problemleri vb. durumlardan ilgili okul idaresi ve Beden Eğitimi Öğretmeni sorumludur. Lütfen Sağlık izin ve Veli İzni olmayan öğrencilere lisanslama işlemi yapmayınız. 

 

1- PLAJ VOLEYBOLU (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır.
  • File yüksekliği 2.24
  • 1 Set kazanılmış 15 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • 2-1 lik skorda kazanan 2 kaybeden 1 Puan. 2-0 lık skorda kazanan 3 puan alacaktır. 
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

2- AYAK TENİSİ (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır.
  • File yüksekliği standart tenis kortu yüksekliğidir.
  • 1 Set kazanılmış 11 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

3- 3x3 SOKAK BASKETBOLU (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 4 sporcudan oluşacaktır.
  • Müsabaka 10 dk üzerinden oynatılacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

4- FERDİ YÜZME YARIŞMALARI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

  • 50 Metre Serbest Stil 
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

5- FERDİ KROS YARIŞMALARI (GENÇLİK KOŞUSU) (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Genç Kızlar 1500 Metre, Genç Erkekler 2000 Metre
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

6- FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Kazanılmış 2 set üzerinden tek devreli eleme usulü yarışma sistemine göre oynatılacaktır.
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

7- HALAT ÇEKME YARIŞI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Takım 6 Öğrenci sporcudan oluşur.
  • Saniye puanlaması üzerinden Tek Devreli Lig Usulü Yarışma Sistemine göre oynanacaktır.
  • 10 saniye içinde rakibini Ceza Alanı içine çekmeyi başaran takım 5 puan alırken, 20 saniye 4 puan, 30 saniye 3 puan , 40 saniye ve üzeri 2 puan ile değerlendirilecektir. 
  • Kızlar ve Erkekler farklı kategorilerde yarışacak olup Geniş Bilgi Gençlik Haftası Teknik Toplantısında verilecektir. 

 

7- PENALTI ATIŞI YARIŞMASI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Takım 3 oyuncu + 1 Kaleci olmak üzere toplam 4 sporcudan oluşur.
  • Takımlar kura ile belirlenmiş Fikstürde önce grup yarışmalarının ardından üst tur, çeyrek, yarı ve final atışları doğrultusunda yarışacaklardır.
  • Penaltı Atışları kaleci de dahil toplam 4 atış üzerinden değerlendirilecek, eşitliğin bozulmaması durumunda Seri Penaltılar ile devam edilecektir.
  • SKOR PUANLAMASI UYGULANACAKTIR : 
  • Skor: 3-0 (Kazanan 5 Puan, Kaybeden 0 Puan) 4. Penaltı kullanılmaz. 
  • Skor: 2-0 (Kazanan 4 Puan, Kaybeden 0 Puan)
  • Skor: 1-0 (Kazanan 3 Puan, Kaybeden 0 Puan)
  • Skor: 3-1 (Kazanan 3 Puan, Kaybeden 1 Puan)
  • Skor: 3-2 (Kazanan 3 Puan, Kaybeden 2 Puan)
  • Skor: 2-1 (Kazanan 2 Puan, Kaybeden 1 Puan)
  • Skor: 4-3 (Kazanan 4 Puan, Kaybeden 3 Puan) 
  • Her Türlü Seri Penaltılar Sonucu Kazanan Takım 3, Kaybeden Takım 2 Puan alacaktır. İlgili Puanlama sistemi grup yarışları için geçerlidir.
  • Penaltı Yarışmalarına katılan Genç Sporcu Öğrencilerimiz Spor Toto Süper Lig Hakemlerimizden Alper ÇETİN hocamız ile tanışma fırsatı bulacaklardır. :)      
  • Kızlar ve Erkekler farklı kategorilerde yarışacak olup Geniş Bilgi Gençlik Haftası Teknik Toplantısında verilecektir. 

 

8- DİĞER EĞLENCELİ OYUNLAR

Çuval Yarışı, İp Atlama , En Güzel Kek Yapma , Genç Star, Fırlatma , Yüksek Sıçrama vb oyunlar Gençlik Haftası Spor Şenliklerine katılan sporcular arasında oynatılacakdır. 

 

LİSANS VE KATILIM EVRAK İŞLERİ : Turnuvalara katılan tüm sporcuların okul sporları lisansı olması gerekmektedir. Okul sporları lisansı olmayan sporcular yarışmalara kesinlikle alınmayacaktır. Ayrıca yüzme yarışmalarına katılacak olan sporcu öğrencilerden ise idrar tahlili alınacaktır. 

Tüm Okullarımıza önemle duyurulur.

- GENÇLİK HAFTASI KATILIM FORMU İNDİR -

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA KOŞUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma programı kapsamında 15 Mart 2019 Cuma günü Gebze Alaettin Kurt Stadında Saat 11:00 da okullararası Kız-Erkek Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu tamamlandı.

 

•Küçük Kızlar 600 metre

  1. SİMA KANAT - KOÇ ORTAOKULU
  2. BENSU KOÇ - KOÇ ORTAOKULU
  3. BEYZA YEŞİLYURT - KOÇ ORTAOKULU
  4. ELANUR ÖNAL - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU

•Küçük Erkekler 800 metre

  1. MUHAMMED EFE KAÇAR - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  2. NURULLAH ÖZDEMİR - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
  3. EREN DÖNMEZ - DİLER DEMİR ORTAOKULU
  4. GÜRKAN ÜNVER - YILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU

•Yıldız Kızlar 800 metre

  1. NİSA ORHAN - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU
  2. EBRAR KURTOĞLU - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. GAMZE BİLGİN - KOÇ ORTAOKULU
  4. SEMRA AKYÜZ - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

•Yıldız Erkekler 1000 metre

  1. MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. YUSUF ÖZDİYAR - MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. EMİRHAN ŞİMŞEK - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU 
  4. FARUK KAHYA - ADEM YAVUZ ORTAOKULU

•Genç Kızlar 1000 metre

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. ERVANUR ÖZTÜRK - ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  3. NİSANUR TURUNÇ - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  4. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

•Genç Erkekler 1200 metre

  1. BATUHAN YILDIZ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. EMRE KÖSE - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. FATİH GÜÇLÜ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  4. ALPER GÖKMEN - MEHMET TUĞRUL TEKBULUT ANADOLU LİSESİ

Kategorilerinde gerçekleştirilen Çanakkale Şehitlerimizi Anma koşusunda dereceye giren ilk 4 sporculara madalyaları Gebze Alaettin Kurt Stadında Beden Eğitimi Öğretmenlerimizce takdim edildi.

 

GÜNÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

Yıldız ERKEKLER

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL PELİKAN OO

GEBZE

2

FARABİ OO

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

4

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

5

ARİF NİHAT ASYA OO

GEBZE

6

FATİH İHO

GEBZE

7

ULUS OO

GEBZE

8

MUSTAFA NECATİ OO

ÇAYIROVA

9

REJSAŞ LOJİSTİK OO

ÇAYIROVA

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

1- FARABİ OO

2- MUSTAFA NECATİ OO

2- ARİF NİHAT ASYA OO

3- ÖZEL PELİKAN OO

3- SULTAN ORHAN OO

 

C GRUBU

1- REYSAŞ LOJİSTİK

2- FATİH İHO

3- ULUS OO

 


NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

14 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ÖZEL PELİKAN OO

12-71

11.30

FARABİ OO – SULTAN ORHAN OO

18-45

13.00

REYSAŞ LOJİSTİK – ULUS OO

54-36

 

 

 

19 MART 2019   SALI

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – MUSTAFA NECATİ OO

36-9

11.30

SULTAN ORHAN OO – ARİF NİHAT ASYA OO

56-10

13.00

ULUS OO  – FATİH İHO

32-13

 

 

 

21 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

MUSTAFA NECATİ OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

0-20

11.30

ARİF NİHAT ASYA OO – FARABİ OO

49-30

13.00

FATİH İHO – REYSAŞ LOJİSTİK

24-46

 

 

GEBZE SS

26 MART 2019  SALI

 

A 1 (BAY) (Pelikan)

GEBZE SS

10.00

(Sultan Orhan )B 1 – C 2 (Ulus) (1. MAÇ)

30-17

11.00

Arif Nihat B 2 – A 2  Özel Gebze Koleji (2. MAÇ)

44-7

 

C 1 (BAY) (Reysaş Lojistik)

 

 

 

 

28 MART 2019 PERŞEMBE

12.00

(Pelikan) - (Sultan Orhan) 

42-54

13.00

(Reysaş Lojistik) - (Arif Nihat Asya) 

56-34

 

 

 

29 MART 2019 CUMA 

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : Pelikan - Arif Nihat Asya

40-51

11.00

FİNAL : Sultan Orhan - Reysaş Lojistik 

38-21

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma programı kapsamında 15 Mart 2019 Cuma günü Gebze Alaettin Kurt Stadında Saat 112:00 da okullararası Kız-Erkek Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu düzenlenecektir. 

 

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA KOŞUSU

Tarih : 15 Mart 2019 Cuma

Saat : 11:00

Yer : Alaettin Kurt Stadı

 

•Küçük Kızlar 600 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 800 metre

•Yıldız Erkekler 1000 metre

•Genç Kızlar 1000 metre

•Genç Erkekler 1200 metre

 

LİSANS: Yukarıdaki kategorilerde yarışmalara katılacak olan öğrencilerin en az 1 branşta okul sporları lisansına sahip olmaları gerekmektedir. Hiç lisansı olmayan öğrencileri Atletizm yada Kros branşına lisanslama yapabilirsiniz. 

 

ISLAK İMZALI TEK HEKİM SAĞLIK İZİN VE VELİ İZİN BELGELERİNİN VARLIĞINDAN OKUL İDARESİ VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ SORUMLUDUR

Okul Müdürü imzalı Okul Spor Lisansı olan öğrencilerin Sağlık İzin ve Veli İzin belgeleri Okul idaresi yada Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından okul arşivi yada dosyalarında zorunlu tutulması gerektiğinden Okul Sporları lisansı olan öğrencilerin Veli yada Sağlık izin durumları İlçe Spor Müdürlüğünün kontrolü dışında tamamen Okul İdaresini ve Beden Eğitimi Öğretmenini ilgilendiren bir durumdur. Oluşabilecek sağlık problemleri vb. durumlardan ilgili okul idaresi sorumludur. Lütfen Sağlık izin ve Veli İzni olmayan öğrencilere lisanslama işlemi yapmayınız. 

Katılım sağlayan tüm okullarımıza, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize önemle duyurulur...

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Kızlar VOLEYBOL Şampiyonası Gebze Atatürk Anadolu Lisesi Spor Salonunda Başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

Yıldız KIZLAR

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

2

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

3

FARABİ OO

GEBZE

4

ÖZEL AÇI KOLEJİ

GEBZE

5

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

6

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

7

YUNUS EMRE OO

GEBZE

8

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- NECİP FAZIL K. OO

1- ZÜBEYDE HANIM OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

2- YUNUS EMRE OO

3- ÖZEL AÇI KOLEJİ

3- ADEM YAVUZ OO

4- EMLAK KONUTLARI OO

4- FARABİ OO

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

25 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-2

11.30

50. YIL CRHSLER OO – ÖZEL AÇI KOLEJİ

2-0

13.00

ZÜBEYDE HANIM OO – FARABİ OO

2-0

14.30

YUNUS EMRE OO – ADEM YAVUZ OO

2-0

 

 

 

27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

EMLAK KONUTLARI OO  – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

11.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – ÖZEL AÇI KOLEJİ

2-0

13.00

ZÜBEYDE HANIM OO – ADEM YAVUZ OO

2-0

14.30

FARABİ OO  – YUNUS EMRE OO

0-2

 

 

 

1 MART 2019 CUMA

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

11.30

ÖZEL AÇI KOLEJİ – EMLAK KONUTLARI OO

0-2

13.00

ZÜBEYDE HANIM OO – YUNUS EMRE OO

2-1

14.30

ADEM YAVUZ OO – FARABİ OO

0-2

 

 

 

5 MART 2019    SALI

10.00

Emlak Konutları A 1 – B 2 Yunus Emre

2-1

11.30

Zübeyde Hanım B 1 – A 2 Necip Fazıl 

1-2

 

 

 

7 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

Üçüncülük : Yunus Emre - Zübeyde Hanım

1-3

11.30

Final : Necip Fazıl - Emlak Konutları 

3-0

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

 

Sayfa 1 / 34